جت الاسلام علی یونسی: هفته وحدت باید به ماه و سال وحدت تسری یابد

دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: هفته وحدت باید به ماه و سال وحدت تسری یابد و همه ارگان‌ها و مردم باید در این جهت پای کار بیایند

تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۱
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، حجت‌الاسلام “علی یونسی دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌ها گفت : جمهوری اسلامی منادی وحدت در جهان اسلام است و نظر امام(ره) و رهبر معظم انقلاب مبنی بر وحدت در جهان اسلام باید عملیاتی و اجرایی شود.
یونسی افزود: این دیدگاه‌ها باید از حد نشست و همایش خارج شود و  هفته وحدت باید به ماه و سال وحدت تسری یابد و همه ارگان‌ها و مردم پای کار بیایند .
دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌ها تصریح کرد: برگزاری جشن برای پیامبر اکرم(ص)  حرکتی وحدت‌آفرین است و این حرکت باید از ایران شروع و با برپایی جشن در تمام جوامع اسلامی با حرکت‌های ضداخلاقی و مظاهر ضد بشری مقابله شود.
یونسی با تاکید بر برپایی جشن وحدت در همه دنیای اسلام در هفته وحدت گفت : هفته وحدت باید در جوامع شیعه و سنی به نهضت وحدت بخش و نجات بخش تبدیل شود و این می تواند اسلام را از چنگال جریان‌های تکفیری نجات دهد  .
یونسی در پایان اظهار داشت: جمهوری اسلامی و همه کشورها باید تلاش بسیار کنند تا اتهامات را از اسلام بردارند ، ما اکنون در این مرحله هستیم و باید بتوانیم به نسل جدید بگوییم که اسلام عین اخلاق و طرفدار مهربانی و صلح است .

این خبر رو هم ببینید

جایگاه ویژه شب نیمه شعبان از نظر اهل سنت/ قصیده‌خوانی و ذکر ادعیه در مساجد و منازل مردم کردستان

امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: شب نیمه شعبان از نظر بزرگان و مشایخ اهل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *