خانه / فرهنگی / جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان کردستان

جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان کردستان

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش کردستان از ابلاغ دستورالعمل جذب سرباز معلم در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ به ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق تابعه استان خبر داد.

به گزارش کُرد نور به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش کردستان، طالب محمدی، با اعلام این خبر اظهار کرد: مشمولان واجد شرایط با مدارک فوق‌دیپلم، لیسانس و فوق‌ لیسانس دارای برگه آماده به خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آنها یکم تیر و شهریور ماه ۹۴ باشد، می‌توانند با مراجعه به ادارات آموزش و پرورش نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
وی اعلام کرد: با توجه به اینکه تعیین محل خدمت پذیرفته‌شدگان نهایی پس از پایان دوره آموزش ‌نظامی و فرهنگی از طریق اداره ‌کل صورت خواهد گرفت، از ثبت‌نام شدگان برگه تعهد مبنی بر ادامه خدمت در هر شهرستان و منطقه استان بر اساس نیاز و به تشخیص اداره‌کل اخذ می‌شود.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش کردستان با اشاره به اینکه از پذیرفته‌شدگان تعهد اولیه مبنی بر نداشتن هرگونه کسر‌ خدمت اخذ می‌شود، عنوان کرد: ضمنا تاریخ اعزام به خدمت تمامی پذیرفته‌شدگان یکم تیرماه سال ۹۴ بوده و لازم ‌است قبل از ثبت‌نام برگه‌ اعزام افراد کنترل شود.
وی در پایان تأکید کرد: سرباز معلمان توجه داشته باشند که قبلا درخواست معافیت پزشکی یا تحصیلی نکرده باشند، در غیر این صورت از لیست سرباز معلمان کنار گذاشته خواهند شد.

شناسه خبر : 4501

این خبر رو هم ببینید

ملاقات با بانویی از جنس اراده / چشم انتظار کمک مسئولان

با هماهنگی قبلی، از کوچه پس کوچه های قدیمی و باریک خیابان انقلاب، بعد از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =