خانه / سیاسی / جلال شریعتی رییس شورای اسلامی شهر سنندج شد

جلال شریعتی رییس شورای اسلامی شهر سنندج شد

سنندج- جلال شریعتی به اتفاق آراء اعضای شورای اسلامی شهر سنندج به عنوان رییس این شورا انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه فوق العاده شورا با موضوع تعیین و انتخاب هیئت رییسه شورا امروز چهارشنبه در سالن جلسات ساختمان شورا در سنندج تشکیل شد.
براساس قانون شوراهای اسلامی شهر و روستا باید تا قبل از ۱۲ شهریورماه  اقدام به انتخاب هیئت رییسه سال چهارم دوره چهارم شوراهای اسلامی شهر و روستا کرد.
رییس سابق شورای اسلامی شهر سنندج در این جسله از همکاری و همراهی اعضای این شورا در طول یک سال اخیر تشکر کرد و گفت: علاوه بر اعضای شورا، اصحاب رسانه هم با حضور فعال خود در جلسات شورا توانستند به رسالت خود به خوبی عمل کنند و فعالیت و همکاری این قشر هم قابل تقدیراست.
غریب سجادی ادامه داد: در طول این یک سال اخیر که ریاست شورا را برعهده داشتم شاهد کارشکنی های تعدادی از مدیران و کارشناسان حوزه شهری بودم البته تعداد زیادی هم از مدیران با ما همراه و همدل بودند.
وی عنوان کرد: تمام تلاش خود را در راستای حفظ و ارتقای جایگاه شورا هم در بدنه مدیریتی استان و شهر سنندج و هم در میان آحاد مردم کردم.
وی سال گذشته را یکی از پرتنش ترین و چالشی ترین سال شورای سنندج ذکر کرد وافزود: مهمترین چالش ما بحث تغییر و انتخاب شهردار بود که چندین مرتبه مسئله استیضاح او مطرح و عاقبت هم منجر به عزل شد.
در پایان این جلسه به اتفاق آراء جلال شریعتی به عنوان رییس شورا، فرزاد هلالی به عنوان نایب رییس شورا، وفا اصلانی منشی اول و محمد محمدی هم منشی دوم، سید بهاء الدین حسینی هم به عنوان سخنگوی شورا انتخاب شدند.

شناسهٔ خبر: ۳۷۵۷۷۷۱ – چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۶:۵۱

شناسه خبر : 12859

این خبر رو هم ببینید

مبارزه با فساد در کردستان در انتظار تحرک جدی تر

یکی از اولین سفرهای استانی، آیت الله رییسی، رییس دستگاه قضا در بدو انتصاب به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 2 =