جمع آوري 174 معتاد تابلو ولگرد از تفرجگاه هاي استان کردستان  

معاون هماهنگ کننده فرماندهي انتظامي استان کردستان از جمع آوري 174 معتاد تابلو و ولگرد از تفجرگاه و پارک هاي استان خبرداد.
 


به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ ” عباس مسعودي” در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت:دستگيري 47نفر سارق و کشف 126 فقره سرقت در سطح استان دستاورد تلاش پليس استان کردستان در راستاي تلاش براي هديه نظم و امنيت به شهروندان و مسافران نوروزي بوده است .
وي افزود: پليس با پوشش خلاء هاي انتظامي در مناطق جرم خيز، هم افزايي و تقويت واحد هاي گشت، عملکرد قابل توجهي در زمينه کشف سرقت ها و دستگيري سارقان در اين ايام داشته است.
سرهنگ مسعودي با اشاره به کاهش قابل توجه تصادفات جاده اي استان کردستان از ابتداي سال تاکنون، از کاهش 35 درصدي مجروحان تصادفات جرحي طي اين مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و افزود:  اين ميزان کاهش، نشان از تدبير و برنامه ريزي هدفمند پليس در پيشگيري از وقوع حوادث جاده اي دارد.
اين مقام انتظامي با اشاره به اجراي طرح جمع آوري معتادان تابلو و ولگرد، گفت: طي اين مدت 174 نفر معتاد تابلو از سطح پارک ها و تفرجگاه هاي استان کردستان جمع آوري شدند؛ پارک ها و تفرجگاه ها بايستي محل امني براي شهروندان و مسافران باشد و نيروي انتظامي در اين ايام توجه ويژه اي به اين امر دارد.
معاون هماهنگ کننده فرماندهي انتظامي استان کردستان، توفيقات حاصله در زمينه کشف، دستگيري و کاهش چشمگير تصادفات فوتي در جاده هاي استان را نتيجه همراهي و همکاري مردم با پليس دانست.
 
 

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *