خانه / اجتماعی / جمع آوري ۱۷۴ معتاد تابلو ولگرد از تفرجگاه هاي استان کردستان  

جمع آوري ۱۷۴ معتاد تابلو ولگرد از تفرجگاه هاي استان کردستان  

معاون هماهنگ کننده فرماندهي انتظامي استان کردستان از جمع آوري ۱۷۴ معتاد تابلو و ولگرد از تفجرگاه و پارک هاي استان خبرداد.
 


به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ ” عباس مسعودي” در گفتگو با خبرنگار ما اظهارداشت:دستگيري ۴۷نفر سارق و کشف ۱۲۶ فقره سرقت در سطح استان دستاورد تلاش پليس استان کردستان در راستاي تلاش براي هديه نظم و امنيت به شهروندان و مسافران نوروزي بوده است .
وي افزود: پليس با پوشش خلاء هاي انتظامي در مناطق جرم خيز، هم افزايي و تقويت واحد هاي گشت، عملکرد قابل توجهي در زمينه کشف سرقت ها و دستگيري سارقان در اين ايام داشته است.
سرهنگ مسعودي با اشاره به کاهش قابل توجه تصادفات جاده اي استان کردستان از ابتداي سال تاکنون، از کاهش ۳۵ درصدي مجروحان تصادفات جرحي طي اين مدت نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و افزود:  اين ميزان کاهش، نشان از تدبير و برنامه ريزي هدفمند پليس در پيشگيري از وقوع حوادث جاده اي دارد.
اين مقام انتظامي با اشاره به اجراي طرح جمع آوري معتادان تابلو و ولگرد، گفت: طي اين مدت ۱۷۴ نفر معتاد تابلو از سطح پارک ها و تفرجگاه هاي استان کردستان جمع آوري شدند؛ پارک ها و تفرجگاه ها بايستي محل امني براي شهروندان و مسافران باشد و نيروي انتظامي در اين ايام توجه ويژه اي به اين امر دارد.
معاون هماهنگ کننده فرماندهي انتظامي استان کردستان، توفيقات حاصله در زمينه کشف، دستگيري و کاهش چشمگير تصادفات فوتي در جاده هاي استان را نتيجه همراهي و همکاري مردم با پليس دانست.
 
 

شناسه خبر : 9255

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =