جنایات جدید داعش درعراق آلوده کردن آب دجله/ اعدام ۱۵۰ زن/ محاصره ۵۰۰۰ زن و کودک

وزارت حقوق بشر عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد ابوانس اللیبی از تروریست های داعش 150 دختر و زن عراقی را که برخی از انها باردار بوده اند به دلیل اینکه حاضر نشدند در آنچه که داعش جهاد نکاح می نامد شرکت کنند به قتل رسانده است

زمان انتشار خبر: چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۳ – ۱۰:۵۱
آب دجله که زندگی و کشاورزی مردم طول مسیر آن بویژه در استان صلاح الدین و در نزدیکی های شهر بلد در ۹۰ کیلومتری شمال بغداد به آن وابسته است، اکنون پنج روزی است که به شدت آلوده است.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، مردم این منطقه این اقدام ضد انسانی را تازه ترین جنایت گروه تکفیری تروریستی داعش درعراق می دانند که برای شکستن مقاومت مردم منطقه است.
 
آلودگی آب دجله
 
لکه های نفت و روغن سیاه بر روی سطح آب دجله در منطقه بلد خودنمایی می کند و مردم مقاوم این منطقه که ماههاست در برابر حملات بی وقفه و گلوله باران این گروه تروریستی ایستادگی کرده اند، حالا با چالش آلودگی آب نیز روبه رو شده اند.
یک منبع امنیتی گفت آلودگی به حدی است که استفاده از آب دجله در این منطقه امکان ندارد و به همین دلیل مردم به خرید آب معدنی از فروشگاه ها روی آورده اند و گزارش هایی نیز وجود دارد مبنی بر اینکه برخی ها درحال حفر چاه هستند.
این در حالی است که همزمان حملات و گلوله باران شهر بلد ادامه دارد.
حملات 7-8 ماهه داعش به شهر بلد و منطقه عزیز بلد ، با هدف ایجاد وحشت و کوچ اجباری مردم منطقه صورت می گیرد، حال آنکه این گروه تاکنون هیچگاه موفق به نفوذ به داخل این شهر نشده است.
 
اعدام 150 زن عراق
 
در همین حال وزارت حقوق بشرعراق از جنایت یک عضو داعش در قتل ۱۵۰ زن عراقی در شهر فلوجه به علت مخالفت آنها با آنچه جهاد نکاح نامیده می شود خبر داد. 
وزارت حقوق بشر عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد ابوانس اللیبی از تروریست های داعش 150 دختر و زن عراقی را که برخی از انها باردار بوده اند به دلیل اینکه حاضر نشدند در آنچه که داعش جهاد نکاح می نامد شرکت کنند به قتل رسانده است .
تروریست های داعش همچنین مسجد المحمدیه در شهر فلوجه را به زندان تبدیل کرده اند و شمار زیادی ازمردان و زنان مخالف اقدامات این گروه را در آن بازداشت کرده اند.
 داعش همچنین  5000 زن و کودک را در الانبار به محاصره درآورده است
افراد تحت محاصره برای نجات جان خود به خوردن گیاهان و درختچه ها روی آورده اند.

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *