خانه / سیاسی / جنایات عربستان در یمن، روی رژیم صهیونیستی را هم سفید کرده است

جنایات عربستان در یمن، روی رژیم صهیونیستی را هم سفید کرده است

نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان گفت: عربستان که خود را خادم‌الحرمین می‌داند، در یمن مرتکب جنایاتی می‌شود که رژیم صهیونیستی با این شکل انجام نداده است.

به گزارش خبرگزاری فارساز سنندج، حجت‌الاسلام سیدمحمد حسینی‌شاهرودی امشب در دیدار با تعدادی از جانبازان استان در سنندج با تبریک ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز و سالروز آزادسازی خرمشهر، اظهار کرد: شهدا، ایثارگران و جانبازان با خدای خود معامله کردند و این بهترین افتخار برای آنهاست، چراکه خداوند در عمل به تعهداتش صادق‌ترین است.
وی اضافه کرد: مسئولان نظام اسلامی به شهید و شهادت، ایثارگری و جانبازی اعتقاد دارند و جایگاه آنان را جایگاهی والا می‌دانند، چراکه این قشر را مظهر قدرت خود در جهان می‌دانیم.
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: ارزش‌های خداوند در مال و مکنت نیست، بلکه در چیزهای دیگری است که به افرادی اعطا می‌شود که ارزش و لیاقت آن را داشته باشند.
وی شهادت را نعمت بزرگی دانست که نصیب انسان‌های بزرگ می‌شود و گفت: به نظر برخی از انسان‌ها شهید از شهادت رنج می‌برد، در صورتی که لذت شهادت در هیچ چیزی دیگری وجود ندارد.
حجت‌الاسلام حسینی‌شاهرودی اضافه کرد: جانبازان هم متحمل رنج‌های ناشی از آسیب‌های بدنی و روحی هستند که برخی از این افراد حتی از نعمت‌های دنیوی بی‌بهره می‌شوند، اما خداوند در دنیای باقی اجر و پاداش آنها را می‌دهد.
وی همچنین گفت: هدف جانباز از همه بالاتر است که رضایت خداوند را به دنبال دارد، اما این مسئله نمی‌تواند دلیلی شود که مسئولان به فکر جانبازان و جامعه ایثارگری و خانواده‌های شاهد نباشند.
نماینده ولی‌فقیه در استان کردستان استقامت ملت در برابر متجاوزین را عامل موفقیت‌های پیاپی دشمنان دانست و گفت: دشمن در تلاش است تا این استقامت را از ما بگیرد و ما را وابسته به خود سازد.
وی در ادامه به جنگ عربستان و یمن اشاره کرد و افزود: آمریکا از اقتصاد عربستان احساس خطر می‌کرد، به همین دلیل آن را وادار به چنین جنگی کرد تا از یک طرف تجهیزات جنگی را به آنان بفروشد و از طرف دیگر هم بین مسلمانان نفاق ایجاد نماید.
حجت‌الاسلام حسینی‌شاهرودی خاطرنشان کرد: خلبان‌های صهیونیست با پول عربستان بمب را بر سر مسلمانان یمن می‌ریزند و جنایاتی را مرتکب می‌شوند که رژیم صهیونیستی به این شکل انجام نداده است.
وی گفت: تنها کشور ایران حامی مظلومان است و این را هم می‌توان در مسئله غزه و فلسطین و لبنان به‌خوبی مشاهده کرد.
نماینده ولی‌فقیه در منطقه کردستان یادآوری کرد: ایستادگی در برابر ظلم یک ارزش است که شهدا، جانبازان و ایثارگران ما در طول ۸ سال جنگ تحمیلی آن را به نمایش گذاشتند و برای آن هزینه‌هایی دادند که امروز نتیجه آن امنیتی است که ایران را از سایر کشورها متمایز کرده است.
وی در پایان سخنان خود ضمن تأکید بر اجرای طرح‌های مناسب‌سازی معابر، خواستار استفاده از ظرفیت‌های بالقوه استان در راستای ایجاد اشتغال فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران استان شد.

شناسه خبر : 15707

این خبر رو هم ببینید

مبارزه با فساد در کردستان در انتظار تحرک جدی تر

یکی از اولین سفرهای استانی، آیت الله رییسی، رییس دستگاه قضا در بدو انتصاب به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + بیست =