خانه / اجتماعی / جنایات هولناک جدید داعش

جنایات هولناک جدید داعش

عناصر مسلح موسوم به دولت اسلامی در عراق و شام (داعش) در جنایتی هولناک شماری از شهروندان عراقی را در استان کرکوک در شمال این کشور کشتند.

اعضای گروه تروریستی داعش دست به کشتار هولناک غیرنظامیان در روستای بشیر در استان کرکوک زده و دهها بیگناه را قتل عام کردند.
تروریست ها همچنین دهها نفر را در یک پایگاه هوایی در استان صلاح الدین کشتند. آنها اماکن مقدس، مساجد و کلیساها را به مقرهای آموزش اعضا و زندان هایی برای محبوس کردن مخالفان خود تبدیل کردند.گروه داعش که تعداد زیادی از اعضای آن را بعثی ها و فدائیان صدام تشکیل می دهد، از بیش از یک هفته پیش تحرکات نظامی گسترده ای را در برخی مناطق عراق انجام داده اند که با مقابله ارتش و نیروهای مردمی و عشایر مواجه شده است و این نیروها توانسته اند عناصر داعش را زمین گیر کرده و شمار زیادی از آنها را کشته یا زخمی کنند. شماری از مناطق تحت کنترل گروه داعش نیز از آنها بازپس گرفته شده است.
گروه داعش از افراطی ترین گروههای تروریستی تکفیری است که تاکنون جنایات بی شماری در سوریه و نیز عراق مرتکب شده است.
منبع: شبکه العالم

ابو عمر قنطوش فرمانده عملیات جبهه غرب داعش از سوی تک تیراندازهای جیش المهدی هدف قرار گرفت و به هلاکت رسید.

بين الملل جام‌جم آنلاین سیاسی

کشته شدن ۲۱ تروریست در انفجار خودروی داعش
خودروی بمبگذاری شده یکی از تروریستهای عضو داعش هنگام خداحافظی او با دوستانش برای انجام عملیات تروریستی در عراق، منفجر شد و ۲۱ تن از عناصر داعش به هلاکت رسیدند.

بين الملل جام‌جم آنلاین سیاسی اجتماعی حوادث

واقعیت ها از جنایات داعش
گروه تروریستی داعش با همکاری برخی از کشورهای منطقه شکل گرفت و در سوریه به جنایات فراوان دست زد. این گروه در هشت ماه گذشته با شکست از ارتش سوریه …

بين الملل جام‌جم آنلاین سیاسی اجتماعی حوادث فرهنگی

تروریست داعش ، یک جلاد بی رحم
تروریست های داعش به تازگی فیلمی را منتشر کرده‌اند که در آن چند عراقی از جمله دو مرزبان را دست بسته در بیابانی به اسارت گرفته و به قتل می …

بين الملل جام‌جم آنلاین

نقشه پیشروی و تلفات امروز داعش
در حالی که گروه تروریستی داعش امروز شنبه اعلام کرد که دو بخش راوه و عانه در غرب الانبار را تصرف کرده است، دولت عراق نیز از مرگ ۱۸۱ تروریست.

 

شناسه خبر : 8967

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =