جهانگیری و هاشمی طبا فعالیتی ندارند؛ آغاز به کار ستاد رئیسی در کردستان/ستادهای شهرستانی فعال می شوند

سنندج – بر اساس اعلام مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کردستان، ستاد سید ابراهیم رئیسی در این استان راه اندازی شده است و تا فردا ستاد محمدباقر قالیباف نیز فعالیت خود را آغاز می کند.

در حالی که چهار روز از تبلیغات رسمی فعالیت های تبلیغاتی شش نامزد انتخابات ریاست جمهوری می گذرد که هنوز ستادهای تبلیغاتی آنها در کردستان فعالیت های قابل توجهی از خود بروز نداده اند.
روز گذشته سه شنبه ستاد حسن روحانی در کردستان به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد و جلال جلالی زاده فعال سیاسی اصلاح طلب به عنوان رئیس این ستاد در کردستان معرفی شد.
همچنین بر اساس اعلام یکی از اعضای ستاد روحانی در کردستان، طی روز گذشته و امروز تمامی ستادهای شهرستانی روحانی در این استان فعالیت های خود را آغاز می کنند.
برگزاری نشست های مختلف با اقشار و همچنین دعوت از چهره های سیاسی برای سخنرانی از جمله محورهای اصلی فعالیت های تبلیغاتی حسن روحانی در استان کردستان عنوان شده است.
از سوی دیگر و با انتصاب جمال شهسواری به عنوان رئیس ستاد تبلیغاتی سید ابراهیم رئیسی در استان کردستان، فعالیت های این نامزد انتخابات ریاست جمهوری نیز در استان به صورت رسمی آغاز شده است.
مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کردستان در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص فعالیت های تبلیغاتی دو نامزد مورد حمایت جبهه در این استان گفت: با انتصاب رئیس ستاد ابراهیم رئیسی فعالیت های تبلیغاتی به صورت رسمی آغاز شده است.
عباس حسین پناهی بیان کرد: امروز و با صدور ابلاغ رئیس ستاد تبلیغاتی ابراهیم رئیسی در استان کردستان، تا پایان هفته جاری ستادهای شهرستانی نیز فعالیت های خود را آغاز می کنند.
وی با اشاره به فعالیت های تبلیغاتی محمدباقر قالیباف در استان کردستان، یادآور شد: طی امروز و فردا رئیس ستاد تبلیغاتی قالیباف نیز در استان کردستان معرفی می شود تا فعالیت های این نامزد مورد حمایت جبهه مردمی نیز در استان آغاز شود.
مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان افزود: یکی از اولویت های اصلی جبهه مردم در استان کردستان استفاده از نیروهای بومی و خوشنام برای فعالیت در ستادهای تبلیغاتی است و به همین دلیل جمال شهسواری که از چهره های خدوم در کردستان است به عنوان رئیس ستاد تبلیغاتی ابراهیم رئیسی انتخاب شد.
وی گفت: هم اکنون جبهه مردم در تمامی شهرستان های استان کردستان فعالیت خود را دنبال می کند و انتظار می رود که در گام نخست شاهد جلب مشارکت حداکثری مردم در صحنه باشیم و در گام دوم نامزد نهایی مورد حمایت جبهه بتواند رئیس جمهور آینده کشور باشد.
حسن پناهی با اشاره به دیگر فعالیت های تبلیغاتی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان کردستان، گفت: خوشبختانه هماهنگی های خوبی در این زمینه صورت گرفته است و طی روزهای آینده برنامه های متنوعی با حضور چهره های سرشناس سیاسی کشور و خود نامزدهای مورد حمایت در استان کردستان برگزار می شود.
در همین حال ستاد مصطفی میرسلیم در استان کردستان نیز از روز گذشته به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است و ستادهای شهرستانی نیز هم اکنون فعال هستند.
جلیل مهدی عراقی دبیر حزب موتلفه استان کردستان به عنوان رئیس ستاد تبلیغاتی میرسلیم در این استان منصوب شده و قرار است که در ابتدای هفته آینده در یک نشست خبری برنامه های خود را اعلام کند.
در حال حاضر ستادهای تبلیغاتی دو نامزد دیگر اصلاح طلب یعنی جهانگیری و هاشمی طبا در استان کردستان راه اندازی نشده اند و هیچ خبری از فعالیت های تبلیغاتی آنها در جریان نیست.

شناسهٔ خبر: 3962486 – چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۰۹:۱۰

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *