خانه / اجتماعی / جوانان بهترین سرمایه برای تسریع در توسعه کشور هستند

جوانان بهترین سرمایه برای تسریع در توسعه کشور هستند

سنندج – مدیر کل کتابخانه های عمومی استان کردستان جوانان را بهترین ظرفیت و سرمایه برای کمک به تسریع در توسعه و پیشرفت جامعه عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل احمدی ظهر امروز شنبه و در مراسم تقدیر از جوانان فعال عضو کتابخانه های عمومی شهرستان سنندج اظهار داشت: نیروی جوانی در هر شرایط بهترین امکان و ظرفیت برای کمک به توسعه و پیشرفت جامعه است و خوشبختانه کردستان سرشار از نیروی جوان و نخبه است که باید از آن استفاده شود.
وی با اشاره به جایگاه و اهمیت نیروی جوانی در تمامی حوزه ها بیان کرد: توجه قشر جوان به مطالعه و تلاش برای علم آموزی ضامن توسعه کشور است و اداره کل کتابخانه های عمومی کردستان از جوانان برای حضور در محیط های این چنین استقبال می کند.
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان کردستان جوانان را موتور محرک جامعه خواند و گفت:  تقویت روحیه خلاقانه و فراهم کردن زمینه برای ایجاد و نوآوری از سوی جوانان وظیفه همه مسئولان است و باید برای بهره‌مندی جوانان خلاق از این گونه فرصت‌ها تلاش کرد.
وی با اشاره به لزوم توجه به تامین نیازهای متعدد جوانان به ویژه در استان کردستان بیان کرد: جوانان  به عنوان سرمایه های آینده کشور نیازمند برخورداری از بهترین امکانات رفاهی، تفریحی، آموزشی و فرهنگی هستند.
احمدی اظهار داشت: امروز بارور كردن روحيه ديني و تقويت معنوي جوانان از نيازهاي اصلي جامعه است و بسياري از مشكلات بشر در زندگي خانوادگي و اجتماعي به دليل فاصله گرفتن از عبوديت و بندگي است.
وی تاکید کرد: هر جامعه‌اي كه داراي جوانان متعهد و متخصص مورد نياز باشد در مقابل هيچ تهديدي شكست نمي‌خورد و با تلاش مضاعف به بالاترين قله‌هاي پيشرفت و افتخار مي رسد.
در پایان این مراسم از خبات مجیدی و خانم ها وریشه شکری و رضوان معصوم پور به عنوان اعضاء جوان و فعال کتابخانه های عمومی سنندج با اهدای لوح سپاس و هدیه ای ویژه تقدیر شد

شناسه خبر : 7589

این خبر رو هم ببینید

روحانیت سنی و شیعه کردستان ترور دانشمند هسته‌ای را محکوم کردند

شورای افتاء و روحانیت، ائمه جمعه و جماعات، مدرسین وطلاب استان کردستان و مرکز بزرگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 11 =