خانه / اجتماعی / جوان‌گرایی و کارآمدی شاخصه بکارگیری مدیران در کردستان است  

جوان‌گرایی و کارآمدی شاخصه بکارگیری مدیران در کردستان است  

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان گفت: برای تسریع در روند توسعه استان باید از نیروی کارآمد استفاده کرده و در این رابطه جوان‌گرایی برای تحقق اهداف توسعه استان مدنظر است.
 

  
حسین فیروزی در دیدار با اعضای ستاد دکتر روحانی در استان کردستان با بیان این مطلب اظهار داشت: حضور حداکثری مردم و همفکران و طرفداران دولت تدبیر و امید در انتخابات ۲۴خرداد ۹۲ در استان موجب سربلندی و سرافرازی مردم استان شد و یکبار دیگر حضوری ماندگار را از مردم کردستان در عرصه انتخابات شاهد بودیم.
وی افزود: وجود اتحاد، همدلی و عزم همگانی در بین مردم کردستان و به ویژه در بحث حضور حداکثری در انتخابات موجب شد تا همه مردم دنیا بدانند که مردم کردستان تا چه اندازه  برای توسعه و تعالی ایران اسلامی تلاش می‌کنند.
فیروزی با بیان این مطلب که با مشارکت گسترده مردم نوای خوش عقلانیت‌گرایی و امید در کردستان به گوش جهانیان رسید خاطرنشان کرد: این وضعیت به وضوح نشان داد که مردم کردستان رفته رفته از احساسات فاصله گرفته و با اتکا به فرهنگ و تفکرات سازنده خود یکبار دیگر منش اعتدال‌گرایی را پذیرفته و به آن پایبند هستند.
وی تاکید کرد: کردستانی‌ها با وجود همه موانع و مشکلات همواره با درک و درایت والای خود در بسیاری از عرصه‌های جامعه حضوری فعال و تاثیرگذار داشته و مشارکت گسترده‌ای در مسیر توسعه و اعتلای ایران داشته‌اند.
سرپرست توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان اظهار داشت: برای تحقق اهداف توسعه در استان نیازمند تغییر نگرش احاد جامعه وبه خصوص تغییر رویکرد مدیران اجرایی هستیم.
فیروزی یادآور شد: باید همواره از آمادگی لازم برای پذیرش نقد منصفانه برخوردار بوده و برای اصلاح موانع و مشکلات تلاش کنیم.
وی در پایان تصریح کرد: برای تسریع در روند توسعه استان باید از نیروی کارآمد استفاده کرده و در این رابطه جوان‌گرایی برای تحقق اهداف توسعه در استان در دستور کار قرار خواهد گرفت.
 
 

شناسه خبر : 9549

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 13 =