جوجیتسوکار کردستانی به اردوی تیم ملی دعوت شد  

کادر فتی تیم ملی جوجیتسو بزرگسالان ایران، امید سیفی ورزشکار پرافتخار کردستانی در این رشته را به اردوی آمادگی تیم ملی دعوت کرد.
 

سیفی سابقه 10 سال حضور در رده‌های مختلف سنی تیم ملی از نوجوانان تا بزرگسالان را در کارنامه دارد.
اردوی تیم ملی جوجیتسو بزرگسالان ایران از روز سوم اسفند ماه آغاز خواهد شد و این تیم قرار است 22 فروردین ماه عازم رقابت‌های جهانی برزیل شود.
این ورزش، تلفیقی از رشته‌های جودو و بوکس به شمار می‌رود و پیش از این زیر نظر فدراسیون جودو بود، اما اکنون مسئولیت جوجیتسو با فدراسیون ورزش‌های رزمی است.
ایران از جمله کشورهای مطرح در جوجیستو است، به گونه‌ای که در حال حاضر در زمره 3 تیم برتر اسیا قرار دارد.
ورزشکاران کردستانی در این رشته نیز صاحب عناوین و مقام‌های فراوانی هستند و نشان داده‌اند در صورت توجه به آنها شایستگی کسب عناوین بهتر و بیشتر را دارند.
نخستین همایش استعدادیابی والیبال کشور در سنندج
جشنواره بزرگ آکادمی‌های استعدادیابی والیبال سراسر کشور روز پنج‌شنبه این هفته به میزبانی سالن خانه والیبال واقع در مجموعه ورزشی تختی سنندج برگزار خواهد شد.
در این جشنواره، برنامه‌های مختلفی چون مسابقات، رژه تیم‌های حاضر، اجرای تاکتیک‌های فردی و توزیع جوائز و اختتامیه جشنواره در نظر گرفته شده است.
این جشنواره که با حضور استان‌های مختلف برگزار می‌شود نخستین همایش در این سطح به شمار می‌رود و هدف از آن تشویق نوجوانان به والیبال عنوان شده است.
 
 

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *