خانه / اجتماعی / حاشيه و متن مراسم معارفه صندلی های خالی مسئولان در مراسم تقدیر و معارفه مدیران عامل شرکت گاز کردستان

حاشيه و متن مراسم معارفه صندلی های خالی مسئولان در مراسم تقدیر و معارفه مدیران عامل شرکت گاز کردستان

مراسم تقدیر و معارفه مدیرعامل شرکت گاز کردستان بدون حضور حتي يك نفر از مسئولان ارشد استان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، مکان برگزاری مراسم تقدیر و معارفه از مدیرکل شرکت گاز استان کردستان قرار بود در سالن آمفی تئاترشرکت گاز ناحیه سنندج باشد که به دلایلی تغییر کرد و سپس در سالن جلسات شرکت گاز استان اين مراسم بعد از ظهر چهارشنبه برگزار شد.
سالن جلسات شرکت گاز استان گنجایش محدودی داشت و به همین دلیل تعداد حاضرین فقط شامل روسای بخش های مختلف شرکت گاز استان و سه نفر هیئت همراه مدیرعامل جدید شرکت گاز استان بود.
مدیر عامل سابق شرکت گاز کردستان در ابتدای سخنانش که یک ساعت به طول انجامید،علت تغییر مکان برگزاری این مراسم را اینگونه بیان کرد: بنابر مصلحت هایی نخواستیم مراسم وسیعی برگزار کنیم و به برگزاری مراسمی ساده اکتفا کردیم.
البته این تغییر مکان در روز برگزاری مراسم تقدیر و معارفه صورت گرفت به عبارتی در دقیقه نود تصمیم گرفته شد، كه اين مراسم ساده برگزار شود.
مهدوی در میان سخنانش چندین بار خطاب به مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: ۱۰ سال در این استان کار و فعالیت کردم و لذا حرف های زیادی برای گفتن دارم.
وی علت موفقیت ها خود را داشتن ریسک پذیری بالا در کارها، شجاعت، وابسته نبودن به هیچ شخصی ذکر کرد و افزود: این یک دهه در استان کردستان برای رضای دل خود کار کردم .
وی با اشاره به اینکه کردستان نیاز به کار بیشتری داشت و دارد، اظهارداشت: با توجه به اینکه در کردستان اوایل انقلاب فضای کار مهیا نبود از استان های دیگر کشور به لحاظ توسعه عقب افتاده است و به همين دليل بايد در اين استان تلاش بيشتري صورت گيرد و كار بيشتري انجام شود.
مدیر عامل سابق شرکت گاز کردستان عنوان کرد: در سال ۸۳ اختلاف تعداد روستاهای گازدار شده در همدان نسبت به کردستان ۲۵۰ روستا بود اما امروز این میزان به ۲۰ تا ۲۵ روستا كاهش پيدا كرده است.
مهدوی عنوان کرد: کسب موفقیت های استان کردستان در افزایش تعداد روستاهای گازدار حاکی از کار و تلاشی سه برابری است.
وی ادامه داد: با تمام افرادی که مرتکب خلافی شدند بدون توجه و در نظر گرفتن مذهب و عضویت آنها در حزب ها و گروه های سیاسی برخورد صورت گرفته است.
وی افزود: هر فردی که در شرکت گاز استان قابلیت و توانایی کار داشت به هیچ وجه کنار گذاشته نشد و همواره از توانایی و تخصص آنها استفاده شده است.
 مدیر عامل سابق شرکت گاز کردستان عنوان کرد: پنج سال در استان زنجان و ۱۰ سال هم در کردستان به عنوان مدیرعامل خدمت كرده ام و در اين مدت همواره بیش از توان خود و با سلامت کار کردم.

شناسه خبر : 9221

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =