حاشیه‌های سفر حجت‌الاسلام رئیسی به خراسان شمالی؛ انتظار مردم متعهد خراسان شمالی برای دیدار با یار خراسانی

بجنورد- انتظار مردم متعهد خراسانی شمالی در مصلی امام خمینی (ره) بجنورد برای دیدار با حجت‌الاسلام رئیسی از حاشیه‌های جالب این مراسم بود.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی شامگاه چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه جاری، به عنوان آخرین سفر  تبلیغاتی خود وارد خراسان شمالی شد و برای مردم سخنرانی کرد.
* با توجه به جمعیت انبوه مردم و هوای گرم تمامی هواداران و مردمی که از سراسر خراسان شمالی برای دیدار با حجت‌الاسلام رئیسی آمده بودند تا ساعت ۱و ۳۰ دقیقه بامداد سه‌شنبه در مصلا ماندند و به سخنان وی گوش فرا دادند.
* ترافیک و جمعیت انبوه طرفداران حجت‌الاسلام رئیسی سبب شد تا وی پس از گذشت سه ساعت از زمان تعیین‌شده به مصلی امام خمینی (ره) بجنورد برسد، اما بااین‌وجود مردم منتظر ماندند تا وی را ببینند.
* برای دیدار حجت‌الاسلام رئیسی، آیت‌الله حبیب‌الله مهمان‌نواز نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری باوجود داشتن شرایط سخت آمده بود و تا آخرین لحظه سخنرانی همراه مردم در مصلی حضور داشت.
*جمعی از روحانیان اهل سنت نیز برای اعلام حمایت خود از حجت‌الاسلام رئیسی در مصلی خمینی امام (ره) بجنورد حضور پیدا کردند.
*حامیان حجت‌الاسلام رئیسی با ورود وی به داخل مصلا، شعر «یار خراسانی من/ با من و همراه منی / دست رضا بر سر ما شور منو جان منی …» را قرائت کردند.
*طرفداران حجت‌الاسلام رئیسی شعار «اختلاس کم بشه، مسکن مهر حل بشه»، «رئیسی رئیسی حمایت می‌کنیم»، «سید محبوب ما رئیس‌جمهور ما» و «سید محرومان حامی مستضعفان» سر دادند.
* در این موج جمعیت حمل پلاکاردهایی با تصویر حجت‌الاسلام رئیسی و قالیباف از سوی هواداران این کاندیداها دیده می‌شد.

شناسهٔ خبر: 3981661 – پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۰۳:۲۶

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *