حجت‌الاسلام یونسی: داعش رو به زوال است/ ایران ارتباط مسالمت‌آمیزی با کشورهای خواهان صلح دارد

دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی، با اشاره به روابط صلح‌طلبانه و مسالمت‌آمیز کشورمان با دیگر کشورها در ترویج فرهنگ جهانی عاری از خشونت گفت: گروه‌های تروریستی مانند داعش رو به زوال هستند.
 

 
حجت‌الاسلام علی یونسی دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس به تشریح اقدامات گرو‌ه‌های تررویستی مانند داعش پرداخت و اظهارداشت: گروه‌های تروریستی مانند داعش رو به زوال هستند چراکه مردم مسلمان عراق، علما و همه منطقه با اقدامات تروریستی این گروه‌ها مخالف هستند.
وی ادامه داد: آنان از غفلت مردم عراق سوءاستفاده کردند که امیدواریم هر چه زودتر گروه‌های تروریستی و تکفیری از عراق، سوریه و شامات پاکسازی شوند.
دستیار ویژه رئیس‌جمهور در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اقدامات صورت گرفته از سوی ایران برای مبارزه با داعش با توجه به شعار رئیس‌جمهور درباره جهانی عاری از خشونت و افراطی‌گیری نیز اظهارداشت: دولت کاری که می‌خواهد انجام دهد آن است که سازمان‎های دولتی مانند وزارت علوم و وزارت ارشاد گام‌هایی را برای تبلیغات و ترویج فرهنگ جهانی عاری از خشونت بردارند.
حجت‌السلام یونسی در ادامه خاطرنشان کرد: همچنین دولت رابطه مسالمت‌آمیز، اخلاقی و صلح آمیزی را با کشورهایی که خواهان صلح هستند برقرار می‌کند.

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *