خانه / دینی / حجت الاسلام صفی یاری: ۱۱۰ مبلغ و مبلغه به مناطق مختلف کردستان اعزام شدند  

حجت الاسلام صفی یاری: ۱۱۰ مبلغ و مبلغه به مناطق مختلف کردستان اعزام شدند  

خبرگزاری رسا ـ مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان از اعزام ۱۱۰ مبلغ و مبلغه به مناطق مختلف این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری رسا، حجت الاسلام صفی یاری با اشاره به اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در ایام فاطمیه در استان کردستان اظهار داشت: همزمان با ایام فاطمیه ۱۱۰ مبلغ و مبلغه به مناطق مختلف استان کردستام اعزام شدند.
 
وی با اشاره به اینکه این مبلغین به مناطق فاقد روحانی در استان کردستان اعزام شده اند، افزود: از مجموع کل مبلغین اعزام شده به مناطق مختلف استان کردستان، تعداد ۷۲ مبلغ و مبلغه بومی و ۳۸ مبلغ و مبلغه غیربومی هستند.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان با اشاره به توزیع ۱۰ هزار تراکت ویژه ایام فاطمیه گفت: این تراکت‌ها در اندازه‌های مختلف در ادارات و هیئات مذهبی استان کردستان توزیع شده است.
 
وی با اشاره به اینکه ۲۰۶ مراسم ویژه ایام فاطمیه نیز در استان اجرا شد، افزود: این برنامه‌ها در مساجد، حسینیه‌ها و هیئات مذهبی روستاها و شهرهای استان برگزار شده است.
 
وی عنوان کرد: از این تعداد ۱۰۶ مراسم در مساجد، حسینیه‌ها و هیئات مذهبی سطح شهر و ۱۰۰ مراسم نیز در روستاها برگزار شده است.
 
حجت الاسلام صفی یاری با اشاره به برگزاری مراسم دسته‌روی و عزاداری در کردستان افزود: همچنین مراسم دسته‌روی عزاداری در شهرستان‌های قروه و بیجار به مناسبت ایام دوم فاطمیه برگزار شد.
 
وی تجمع عظیم فاطمیون در روز شهادت حضرت زهرا(س) در شهرستان بیجار، فضاسازی محیطی در شهرهای استان و برپایی ایستگاه‌های صلواتی در ۱۴ شهر استان را از دیگر اقداماتی عنوان کرد که به مناسبت ایام فاطمه برگزار شده است.

شناسه خبر : 5619

این خبر رو هم ببینید

بیانیه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پی اظهارات اسلام ستیز مسئولان فرانسه

شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پی توهین مجدد نشریه فرانسوی شارلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =