خانه / فرهنگی / حرکت در مسیرشهدا شهامت و عزت را به دنبال دارد

حرکت در مسیرشهدا شهامت و عزت را به دنبال دارد

سنندج- نماینده ولی فقیه در کردستان عنوان کرد: حرکت و گام نهادن در مسیر شهدا شهامت و عزت را برای جامعه اسلامی به دنبال دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سیدمحمد حسینی شاهرودی در یادواره استانی ۳۹ شهید ورزشکار استان که ظهر امروز یکشنبه در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج برگزار شد، با بیان اینکه شهدا از جایگاه ویژه ای نزد پروردگار برخوردارند، گفت: شهدا آگاهانه راه مبارزه حق علیه باطل را انتخاب کردند.
وی بر توجه و تقویت فرهنگ ایثار، شهادت و شجاعت در جامعه تاکید و عنوان کرد: عزت و آبرو و اقتدار کنونی جمهوری اسلامی ایران مدیون شهامت و ازخودگذشتگی شهدا است.
وی بیان کرد: پیشرفت ها و موفقیت هایی هم که تا بحال در کشور بدست آمده نتیجه حرکت در مسیر شهدا بوده است.
نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه افرادی که از شیطان پیروی می کنندهمواره ترسو، بیچاره و گرفتار و تسلیم هستند، گفت: جنایتی که در حال حاضر بر مسلمان یمن روا داشته می شود، چهره پلید پیروان شیطان را به تمامی دنیا نشان داده است.
حجت الاسلام شاهرودی اظهارداشت: عربستان با جنایت خود در یمن حیثیت، سلاح و پولش را از دست داد و بی شک هر کسی از شیطان پیروی کند، نابود خواهد شد.
وی عنوان کرد: کسانی هم که از شهدای اسلام دنباله رویی و پیروی می کنند قطعا به عزت و پیروزی دست پیدا می کنند.
وی ادامه داد: جامعه ای که فرهنگ ایثار و شهادت در آن ساری و جاری باشد از هیچ قدرتی هراسی نخواهد داشت.
در پایان این مراسم از ۳۹ خانواده شهید ورزشکار استان خانواده شهید حسین حیدری، علی اصغر بسطامی، شهریار غفاری، محسن عباسی، اصغر نجفی، جلال رضایی، میثم محسنی فرد، کامل بهرامی، حمیدرضا کاوه، خانواده جعفر آیینی با دادن لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

شناسه خبر : 4481

این خبر رو هم ببینید

وحدت پایدار، ضرورتی ماندگار/ *محمد هادیفر

وحدت در لغت به انسجام و پیوستگی معنا شده که در مقابل تفرقه و کثرت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 5 =