خانه / فرهنگی / حضور رهبری در نمایشگاه کتاب پشتوانه ای برای اهالی نشر است

حضور رهبری در نمایشگاه کتاب پشتوانه ای برای اهالی نشر است

تهران-ایرنا-معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حضور رهبر معظم انقلاب در نمایشگاه بین المللی کتاب در روزهای آینده، پشتوانه ای برای اهالی نشر است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، سیدعباس صالحی روز دوشنبه در یک نشست خبری در نمایشگاه کتاب تهران افزود: بازدید مقام رهبری از نمایشگاه کتاب خبری خوب و در واقع نقش رهبری را در پشتیبانی و حمایت از جریان فکری در حوزه کتاب نشان می دهد.
وی با اشاره به اینکه ایشان از معدود کتابشناسانی هستند که با کتاب الفت دارند ادامه داد: رهبر معظم انقلاب خود چهره بزرگ فرهنگی هستند که میزبان و میهمان ویژه نمایشگاه محسوب می شوند.
صالحی در بخش دیگری با اشاره به حضور میهمانان خارجی از جمله روسای نمایشگاه های کتاب بولونیا، پاریس و فرانکفورت در نمایشگاه کتاب امسال اضافه کرد: در واقع حضور این میهمانان خارجی فرصت مناسبی را برای نشر ایران فراهم کرده و باید اهالی فرهنگ قدر آن را بدانند.
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور بازدید کنندگان، خانواده ها و ناشران را در نمایشگاه بسیار پررنگ دانست و اظهار کرد: برخی از رسانه های خارجی تفسیرهایی را از ایران منتقل می کنند که حضور پررنگ مردم در بازدید از نمایشگاه کتاب خلاف آن را نشان می دهد.
خبر ادامه دارد….

شناسه خبر : 4479

این خبر رو هم ببینید

ملاقات با بانویی از جنس اراده / چشم انتظار کمک مسئولان

با هماهنگی قبلی، از کوچه پس کوچه های قدیمی و باریک خیابان انقلاب، بعد از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + پنج =