حضور 4 کوهنورد موکریان در اردوی انتخابی تیم ملی

آژانس خبری-تحلیلی زریان؛ چهار کوهنورد از شهرهای بوکان، نقده و مهاباد در اردوی انتخابی تیم ملی جهت اعزام به کمپ جوانان آسیا در کشور هندوستان حضور پیدا کردند.

به گزارش زریان؛ «انور ملارحیمی» رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بوکان روز چهارشنبه (6خرداد) به خبرنگار کردپرس گفت: امروز چهارشنبه کارگروه هیمالیا نوردی فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی در راستای اجرای تقویم آموزشی خود اردوی انتخابی تیم ملی امید را جهت اعزام به کمپ جوانان آسیا در کشور هندوستان آغاز کرد.
وی افزود: « منصور (شیرکو) عزیزی» و «کیوان قادرپور» از بوکان، «صابر رحیمی» از نقده و «رضا فتاحی قاضی» از مهاباد به همراه 14کوهنورد دیگر از سراسر کشور در این اردو حضور دارند.
ملارحیمی خاطر نشان کرد: این اردو در منطقه دماوند از امروز به به مدت سه روز برگزار می شود و اعضای منتخب شهریور ماه امسال به کمپ جوانان آسیا در هندوستان اعزام می شوند.
این چهار کوهنوردی بهمن ماه سال گذشته نیز برای اولین بار در استان آذربایجان غربی با کسب موفقیت در اردوی انتخابی تیم ملی، به عضویت تیم ملی کوهنوردی امید کشور درآمدند و به همراه این تیم، به قله پنج هزار و 134 متری آرارات کشور ترکیه صعود کردند./

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *