خانه / سیاسی / حقیقت کثیف آمریکایی-داعشی/ ۶۰۰ دلار برای هر تروریست

حقیقت کثیف آمریکایی-داعشی/ ۶۰۰ دلار برای هر تروریست

مامور جذب نیروی داعش، تائید کرد از آمریکا پول گرفته است تا برای جذب تروریست های تکفیری در داعش اقدام کند. «السلفی» اعتراف کرد برای هر نیروی تازه که جذب می کرد، ششصد دلار می گرفت

زمان انتشار خبر: شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ – ۱۷:۲۵
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، گلوبال ریسرچ در مطلبی با این عنوان، نوشت این موضوع را یکی از رازهای کثیف متعدد آمریکا بخوانید.
 
واشنگتن مخفیانه به جذب نیرو، تامین مالی، تامین اسلحه، آموزش و راهنمایی کردن تروریست های داعش و دیگر تروریست های تکفیری، می پردازد. اینها همان گروه هایی هستند که آمریکا به دروغ از جنگ با آنها سخن می گوید و از آنها به عنوان نایبانی برای رویارویی با دشمنان خود استفاده می کند.
این دشمنان زمانی قذافی در لیبی و اکنون اسد در سوریه است. نام دشمنان بعدی در آینده مشخص می شود.
«راشا اینترنشنال» نیز روایت های مشابهی را در این زمینه مطرح کرد. آنها به نام یوسف السلفی که یک فرمانده پاکستانی داعش است، اشاره کردند. او که در بازداشت پاکستان است، تائید کرد از آمریکا پول می گرفت. او و دو دستیارش در بیست و دو ژانویه در لاهور بازداشت شدند.
نشریه انگلیسی زبان «اکسپرس تریبیون» نیز نوشت: (السلفی) در طول بازجویی ها فاش کرد که با وجوهی که از آمریکا می آمد، تامین مالی می شد تا سازمانی را در پاکستان دایر کند و جوانان را برای جنگ در سوریه جذب کند.
 
نشریه گلوبال ریسرچ در مورد عضوگیری داعش
 
این اطلاعات از یک منبع نزدیک به بازجوهای پاکستانی نقل شده است.
به گفته این منبع که خواست نامش فاش نشود، السلفی تایید کرد برای هر نیروی جدید که جذب می کرد، ششصد دلار دریافت می کرد.
این منبع گفت: آمریکا ظاهرا فعالیت های داعش را محکوم می کند، اما متاسفانه، آمریکا برای تامین منافع خود به این گروه حمایت مالی می کند. این نشریه پاکستانی نقل کرد: صدها نیروی تازه جذب شده، از پاکستان منتقل شده اند.
السلفی که یک پاکستانی-سوری است، از طریق ترکیه وارد پاکستان شد. او که پنج ماه پیش وارد این کشور شد، شعبه داعش مستقر در پاکستان را دایر کرد. همچنین رسانه های محلی از نفوذ فزاینده داعش در پاکستان خبر می دهند و در این خصوص به حوادث لاهور و مولتان اشاره می کنند که در آنها پرچم های داعش به وضوع در معرض دید بود.
 
اهدافی که آمریکا از وجود چنین گروه هایی دنبال می کند، کنترل نفت منطقه و منصوب کردن رژیم های دست نشانده غرب گرا در منطقه است. تقسیم کردن عراق به سه ناحیه کردنشین در شمال، بغداد در مرکز و بصره در جنوب، موجب می شود این کشور تحت کنترل بیشتر قرار گیرد.
 
خلع اسد از قدرت، موجب حذف یک رقیب اساسی رژیم صهیونیستی و جایگزین شدن یک مقام دوستدار آمریکا می شود.همه جنگ های آمریکا پس از جنگ جهانی دوم، غیرقانونی بودند، جنگ هایی که یا به شکل مستقیم یا از طریق نمایندگان آمریکا صورت گرفتند. جنگ راهبرد همیشگی و کثیف آمریکا بوده است. جنگ های ‌آمریکا زمانی که اوباما کاخ سفید را ترک کند، پایان نمی یابد، هر کس جانشین او شود، این مسیر را بی وقفه ادامه می دهد.

شناسه خبر : 16547

این خبر رو هم ببینید

عبدالله اوجالان به زودی آزاد خواهد شد

رئیس حزب وطن در اظهاراتی مدعی آزادی اوجالان توسط دولت ترکیه در آینده نزدیک شد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =