حملات رژیم صهیونیستی به غزه باید متوقف شود

شخصیت های سیاسی ، تهاد ها و سازمانهای بین المللی حملات نظامیان صهیونیست به غزه را محکوم کردند

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۰
حملات رژیم صهیونیستی به غزه باید متوقف شود
ˈˈحملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به غزه و به خاک و خون کشیدن فلسطینیان با موجی از محکومیت ها روبرو شده است.
محمد نواز شریفˈ نخست وزیر پاکستان، ا تقبیح حملات هوایی رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین در نواز غزه تاکید کرد: تهاجم صهیونیست ها علیه فلسطینی ها غیرقابل قبول و نقض آشکار حقوق بشر است.
نواز شریف  افزود: اسلام آباد این اقدامات را نقض آشکار قوانین بین المللی و مغایر هنجارهای انسانی دانسته و از ادامه تهدیدهای اسراییل و سیاست های تهاجمی این رژیم علیه مسلمانان فلسطینی ابراز نگرانی می کند.
« سلیم الحص» نخست وزیر اسبق لبنان ، جنایات رژیم صهیونیستی  در غزه را  نهایت رسوایی و بی آبرویی خواند و آن را اوج بی عدالتی در جهان جدید دانست.
شیخ  محمد رشید قبانی مفتی کل اهل سنت لبنان هم با تاکید به اینکه کشورهای جهان باید به تجاوزهای خونین اسراییل به غزه پایان دهند، رژیم صهیونیستی را منشا همه ناامنی ها و بی ثباتی در منطقه عربی و بویژه غصب سرزمین و حقوق ملت فلسطین دانست و گفت که امروز هم موشک ها و بمب های آن همچون باران برغزه باریدن گرفته است.
حزب جریان المستقبل به ریاست  سعد حریری هم با صدور بیانیه ای خواستار پایان حملات نظامی رژیم اسراییل  به نوارغزه و مداخله سریع کشورهای عرب و غیرعرب برای پایان کشتار ملت فلسطین توسط اسراییل در سرزمین های اشغالی از جمله نوار غزه شد.
« حرکه التوحید» هم با صدور بیانیه ای از ملت های عربی و اسلامی و همه آزادگان جهان خواست تا برای کمک به ملت فلسطین کوتاهی نکنند.
دفتر سیاسی جنبش امل لبنان هم با صدور بیانیه ای با محکوم کردن جنایات خونین رژِیم صهیونیستی بویژه در نوار غزه از همه احزاب و نیروهای مردمی ، جامعه مدنی ، سندیکاها و اتحادیه ها بویژه سندیکای وکلای جهان عرب خواست تا در اقدامی فوری برای حمایت و کمک به ملت فلسطین تلاش کنند.
نجیب تون رزاقˈ نخست وزیر مالزی هم حملات هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه را محکوم کرد و خواستار توقف فوری عملیات نظامی این رژیم شد.
تجمع علمای مسلمان لبنان  هم با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن تجاوز اسرائیل به غزه تاکید کرد: تجاوز و جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه در میان سکوت جهان عرب و اسلام بویژه محور مقاومت ادامه دارد و این سکوت تنها بازگو کننده مشارکت آنها در توطئه علیه ملت فلسطین و محور مقاومت ضد صهیونیستی است.

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *