خانه / جریانات تکفیری / حمله داعش به کمپ بعشیقه در شمال عراق/ ۱۷ تروریست داعشی کشته شدند

حمله داعش به کمپ بعشیقه در شمال عراق/ ۱۷ تروریست داعشی کشته شدند

نیروهای دولت اسلامی عراق و شام (داعش) در حمله ای به کمپ بعشیقه در شمال عراق که نیروهای ارتش ترکیه در آن در حال آموزش به نیروهای پیشمرگ کرد هستند با نظامیان در کمپ بعشیقه درگیر شده اند. در این درگیری ها بر اساس اطلاعات اولیه ۱۷ تروریست داعشی کشته شده اند.

به گزارش کردپرس به نقل از خبرگزاری دوغان، بر اساس اطلاعات به دست آمده، نیروهای دولت اسلامی عراق و شام (داعش) در حمله ای به کمپ بعشیقه در شمال عراق که نیروهای ارتش ترکیه در آن در حال آموزش به نیروهای پیشمرگ کرد هستند با نظامیان در کمپ بعشیقه درگیر شده اند.
بر اساس اخبار منتشر شده در این درگیری ها بر اساس اطلاعات اولیه ۱۷ تروریست داعشی کشته شده اند. همچنین بر اساس اخبار اولیه از نیروهای نظامی ترک موجود در شمال عراق کسی کشته و زخمی نشده است.
بعد از انتشار این اخبار، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در اظهاراتی عنوان کرده است: تروریست های دولت اسلامی عراق و شام (داعش) سعی در نفوذ به کمپ بعشیقه داشتند که با هوشیاری نیروهای موجود در کمپ از این اقدام نظامی جلوگیری شده است. بر اساس اطلاعاتی که از دوستان خود در آن جا دریافت کردیم ۱۷ نظامی داعشی کشته شده اند. از نیروهای موجود در کمپ هیچ کشته و زخمی مخابره نشده است. نیروهای نظامی ارتش ترکیه در مقابل این نوع حملات و عملیات های نفوذ در آمادگی کامل به سر برده و برای مقابله با آن هر اقدامی لازم باشد را اتخاذ خواهند کرد. نیروهایی که اخیراً وارد کمپ بعشیقه نیز شده بودند در واقع در راستای همین هدف بوده است که از نیروهای آموزش دهنده در آن جا محافظت به عمل آورند.کد مطلب: ۹۸۶۰۶  |  تاريخ: ۱۳۹۴/۱۰/۱۸  |  ساعت: ۱۸ : ۳۶

شناسه خبر : 3617

این خبر رو هم ببینید

جشنواره فیلم کُردی «مسکو» با فیلمی از مبازره زنان کُرد علیه داعش آغاز می شود

نخستین دوره جشنواره فیلم کُردی «مسکو» با اکران فیلم‌ سینمایی «دختران خورشید» به کارگردانی «اِوا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =