خانه / اجتماعی / حمله عنکبوت‌ها به نظامیان آمریکایی در افغانستان !!!

حمله عنکبوت‌ها به نظامیان آمریکایی در افغانستان !!!

دشمن ناشناخته سربازان آمریکایی در افغانستان یک گروه شبه نظامی یا طالبان نیستند بلکه این بار عنکبوت‌هایی هستند که باعث فلج و یا حتی قربانی شدن می‌شوند .

به گزارش فرهنگ نیوز ، گزارش‌ها نشان می‌دهد نیروهای آمریکایی مستقر در افغانستان با یک دشمن ناشناخته مواجه شده‌اند.
فارس – دشمن ناشناخته نیروهای آمریکایی یک گروه شبه‌نظامی یا طالبان نیست بلکه عنکبوتی موسوم به کیمل اسپایدر هستند. نیروهای خارجی مستقر در افغانستان عنوان می‌کنند اندازه این عنکبوت‌ها ۱۵ سانتیمتر است.
به گفته سربازان خارجی با اینکه عنکبوت‌های مورد نظر سمی نیستند اما اگر کسی را بگزند اعضای بدن وی به شدت آسیب می‌بیند و اگر فرد به موقع معالجه نشود ممکن است فلج شود.
گزارش ها نشان می‌دهد تعداد زیادی از سربازان خارجی به ویژه سربازان آمریکایی مستقر در افغانستان توسط این عنکبوت‌های خطرناک مورد حمله قرار گرفته‌اند. طبق این گزارش سربازان آمریکایی که تا قبل از این فقط نگران حمله طالبان بودند در حال حاضر از حمله عنکبوت‌ها نیز در هراسند.
سیمی گورمن یک سرباز انگلیسی مستقر در افغانستان بر اثر گزیده شدن توسط این عنکبوت پای خود را از دست داد و در حال حاضر فلج است و زندگی دشواری را سپری می‌کند.
یکی دیگر از سربازان خارجی نیز بعد ازگزیده شدن توسط این عنکبوت خطرناک ۱۷ با مورد عمل جراحی قرار گرفته اما هنوز معلوم نیست سلامتی خود را بدست آورد.
پزشکان انگلیسی عنوان می‌کنند درمان قطعی و فوری برای گزیده شدن توسط عنکبوت کیمل اسپایدر وجود ندارد اما عمل‌های جراحی متعدد ممکن است بیمار را ظرف ۲ الی ۳ سال از فلج شدن و مرگ نجات دهد.

شناسه خبر : 8697

این خبر رو هم ببینید

انتخابات ١۴٠٠ آزمونی برای تولد دوباره شوراها/عبدالسلام معروفی

دستگیری ها، انحلال ها و بازداشت ها و از طرف دیگر مشکلات اقتصادی و اجتماعی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =