خانه / اجتماعی / حمله ی گروهک تروریستی داعش به زنان تعدادی ازمردان مسلح تروریست تکفیری در حمله به ساختمانی واقع در محله زیونه بغداد، حداقل ۲۵ زن شیعه را به شهادت رساندند.

حمله ی گروهک تروریستی داعش به زنان تعدادی ازمردان مسلح تروریست تکفیری در حمله به ساختمانی واقع در محله زیونه بغداد، حداقل ۲۵ زن شیعه را به شهادت رساندند.

تعدادی ازمردان مسلح تروریست تکفیری در حمله به ساختمانی واقع در محله زیونه بغداد، حداقل ۲۵ زن شیعه را به شهادت رساندند.

به گزارش ادیان نیوز، اخبار رسیده از عراق حاکی از آن است که تعدادی ازمردان مسلح تروریست تکفیری در حمله به ساختمانی واقع در محله زیونه  بغداد، حداقل ۲۵ زن شیعه را به شهادت رساند
۷۸۳۶۷۲۷۷۲۳۴۵۱۶۵۸۱۱۲یک شاهد به خبرگزاری رویترز گفته است که صحنه فجیعی را در ساختمانی که در آن قربانیان کشته شدند دیده است.
او گفت: “زمانی که از پله‌ها بالا می رفتیم جسد چند زن را دیدیم و خون از پله‌ها سرازیر شده بود. به داخل آپارتمان که وارد شدیم ، اجساد در هر طرف افتاده بود.تعدادی روی مبل، چند جسد روی زمین و جسدی از یک زن که ظاهرا تلاش کرده بود در کمد آشپزخانه پنهان شود و به ضرب گلوله به شهادت رسیده بود،آنجا بود.
گفتنی است که این زنان در مجلس قرائت قرآن حضور داشتند که با اقدام وحشیانه ی این خوارج روبرو شدند

شناسه خبر : 8645

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =