خبرنگار واشنگتن پست همچنان در بازداشت!

معاون اول قوه قضائیه گفت: خبرنگار واشنگتن پست همچنان در بازداشت به سر می‌برد و هنوز هیچ اتفاق خاصی در مورد پرونده روی نداده است.

به گزارش واحد مرکزی خبر، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در حاشیه مراسم تحلیف کارآموزان قضایی در جمع خبرنگاران افزود: همه باید به دنبال این باشیم که مردم از فناوری جدید بهترین و بیشترین بهره برداری را داشته باشند؛البته سرویس دهی باید ارزان و بهداشتی باشد.
وی افزود: این گلایه از مسئولان وجود دارد که چرا تلاشی برای سرویس دهی ارزان اینترنت صورت نمی گیرد.
محسنی اژه ای گفت: باید زیرساخت ها بومی شود تا سرویسی که به مردم ارائه می شود سالم و بهداشتی باشد و انتظار این است که ضمن بالا بردن سرویس دهی متناسب و ارزان قیمت با ملی کردن زیرساخت ها ، سرویس اینترنتی خوب و بهداشتی به مردم ارائه شود.
معاون اول قوه قضائیه یکی از عوامل مهم در قوه قضائیه را نیروی انسانی دانست و افزود: در برنامه پنجم توسعه اجازه داده شد در طول پنج سال چهار هزار نیرو را جذب کنیم.
وی گفت : امیدواریم با جذب نیروهای جوان که اغلب آنان دارای مدرک تحصیلی بالا هستند قدم بیشتری را برای رضایت مردم، احقاق حق و بحث عدالت برداریم.
محسنی اژه ای درخصوص آخرین وضع خبرنگاران واشنگتن پست نیز گفت: هیچ اتفاق خاصی در این پرونده رخ نداده است و این افراد همچنان در بازداشت به سر می برند.

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *