خانه / قرآنی / خراسان رضوی بیشترین عنوان هجدهمین دوره رقابت های قرآن و نهج‌البلاغه شرکت ملی گاز ایران را به دست آورد

خراسان رضوی بیشترین عنوان هجدهمین دوره رقابت های قرآن و نهج‌البلاغه شرکت ملی گاز ایران را به دست آورد

هجدهمین دوره رقابت های قرآن و نهج‌البلاغه شرکت ملی گاز ایران ویژه فرزندان پسر کارکنان این شرکت، با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر در سنندج به کار خود پایان داد و در بخش استانی، خراسان رضوی با کسب ۸ رتبه برتر در مجموع بهترین عنوان را به دست آورد و پس از آن پالایش گاز شهید هاشمی نژاد با ۷ رتبه عنوان دوم را به دست آورد.
 

 
همچنین پالایش گاز فجر جم نیز با کسب ۴ رتبه برتر، عنوان سوم بخش استانی را به دست آورد.
در بخش انفرادی نیز سیدمحمد صادق سیدی از گیلان در مقطع راهنمایی و در بخش حفظ ۵ جزء  عنوان برتر را به دست آورد و در بخش متوسطه نیز سعید ضیایی از پالایشگاه فجر جم مقام اول را کسب کرد.
محمدعلی شیخ الطائفه از خراسان رضوی در بخش قرائت تحقیق مقطع متوسطه و محمد معصومی از مازندارن در مقطع راهنمایی حائز رتبه‌های نخست شدند.
سجاد شیخ الطائفه از خراسان رضوی در بخش قرائت ترتیل مقطع راهنمایی عنوان نخست را کسب کرد و سیدمحمد تقوی از سمنان در رده متوسطه همین بخش بر سکوی اول ایستاد.
حجت‌الله انصاری از اصفهان در بخش مفاهیم نهج‌البلاغه مقطع راهنمایی و امیررضا میرزایی در مقطع متوسطه اول شدند، همچنین غلام حیدر جوادی از پالایشگاه هاشمی در بخش مفاهیم قران کریم مقطع راهنمایی و عرفان نقدی در مقطع متوسطه قهرمان شد.
همچنین مهران مجاب و محمدصادق ایمانی‌فر به ترتیب در بخش حفظ ۲ جزء و ۳ جزء مقطع متوسطه و راهنمایی، به مقام نخست دست یافتند.
حمیدرضا سیم ریز در بخش حفظ ۲ جزء، مجتبی طاهری در بخش حفظ ۳ جزء، سجاد جوادی‌نسب در ۱۰ جزء، سیدمحمد اصغری و علی سنگی در ۱۵ و ۲۰ جزء در مقطع  عالی عنوان نخست را به دست آوردند.
امیررضا خیراندیش نیز در بخش قرائت تحقیق، مجتبی شکرانه در قرائت ترتیل، محمدعلی ستوده در بخش مفاهیم قرآن کریم و امین قلی‌زاده در بخش مفاهیم نهج‌البلاغه مقطع عالی عنوان اول را کسب کردند.
 این رقابت‌ها با حضور ۱۵۵ شرکت کننده از روز ۱۴ مرداد ماه آغاز شده و امروز ۱۷ مرداد به طور رسمی به کار خود پایان داد. رقابت‌های بخش دختران نیز در هفته آینده برگزار می‌شود.

شناسه خبر : 10127

این خبر رو هم ببینید

اهمیت حجاب در آیات قرآن / ماموستا محمدیان امام جمعه اهل سنت بیجار

ماموستا ملا لقمان محمدیان امام جمعه اهل سنت بیجار به مناسبت هفته حجاب و عفاف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 5 =