خودکشی دختران موصلی به‌ دلیل نکاح اجباری از سوی داعش

گروه بعثی-داعشی اهالی موصل را ناچار میکنند که‌ دخترانشان را با نام جهاد نکاح به‌ عقد اعضای این گروه درآورند و خبرها حاکی از آن است که‌ چهار تن از دختران بعد از تجاوز به‌ آنها از سوی اعضای داعش خودکشی کردند

آژانس خبری- تحلیلی زریان؛ گروه بعثی-داعشی اهالی موصل را ناچار میکنند که‌ دخترانشان را با نام جهاد نکاح به‌ عقد اعضای این گروه درآورند و خبرها حاکی از آن است که‌ چهار تن از دختران بعد از تجاوز به‌ آنها از سوی اعضای داعش خودکشی کردند.
شهروندان موصل اعلام کردند که‌ شبه‌نظامیان داعش از طریق بلندگوها در سطح شهر از مردم می خواهند که‌ دخترانشان را با نام جهاد نکاح برای اعضای این گروه نکاح کنند و با زور نیز این کار را انجام می دهند.
اعضای گرود بعثی-داعشی در موصل دو دادگاه جدید تاسیس کرده‌اند و قاضی های با هویت پاکستانی و عربی حکم ضربه‌ با شلاق آهنی رابرای کسانی که‌ حاضر نیستند دختران خود را به‌ عنوان مجاهد نکاحی در اختیار داعش بگذارند اعمال میکنند.
در طول چند روز گذشته‌ که‌ چندین منطقه‌ از عراق به‌ دست گروه داعش افتاده‌ است، چهار دختر در موصل که‌ مجبور شده‌اند به جهاد نکاح تن دهند، خودکشی کرده‌اند.
تاريخ: ۱۳۹۳/۳/۲۵

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *