خانه / سیاسی / دادگاه گولتان کیشاناک ادامه دارد/فرات آنلی محکوم شناخته شده و راهی زندان شد

دادگاه گولتان کیشاناک ادامه دارد/فرات آنلی محکوم شناخته شده و راهی زندان شد

سرویس ترکیه- دادگاه دیاربکر در حکمی جنجالی فرات آنلی شهردار مشترک دیاربکر را به اتهام عضویت در گروههای تروریستی به زندان محکوم نمود. دادگاه دیگر شهردار دیاربکر گولتان کیشاناک کماکان ادامه دارد.

به گزارش کردپرس به نقل از جمهوریت، دادگاه دیاربکر در حکمی جنجالی، فرات آنلی، شهردار کلانشهر دیاربکر را به جرم عضویت در گروه های تروریستی مجرم شناخته و تا برگزاری جلسه بعدی دادگاه وی را روانه زندان کرد. همچنین بر اساس اطلاعات به دست آمده دادگاه گولتان کیشاناک همچنان ادامه دارد.
مهمت امین آکتار، وکیل شهرداران کلانشهر دیاربکر در اظهاراتی به خبرنگاران گفت: موکلانم اگر می خواستند، می توانستند از بازجویی در مرکز پلیس خودداری کنند ولی این کار را نکرده و هر دو در بازجویی ها شرکت کردند. در این بازجویی دلایل محکم و مستندی ارائه نشده و تنها به دلیل اظهاراتشان بازجویی شده اند.
لازم به ذکر است، این دادگاه همچنین آیلا آکات آتا، نماینده سابق باتمان در پارلمان ترکیه از حزب مناطق دموکراتیک ترکیه را نیز به اتهام همکاری با گروه های تروریستی به زندان محکوم کرده است.
کد مطلب: ۱۱۷۲۷۸

شناسه خبر : 12687

این خبر رو هم ببینید

رهبر معظم انقلاب: جمهوری اسلامی مهمترین ابتکار حضرت امام(ره) بود/ به برخی کسانی که صلاحیتشان احراز نشد جفا شد؛ دستگاه های مسئول جبران کنند/ نابسمانی را با انتخاب درست باید جبران کرد نه با عدم شرکت در انتخابات

رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی به مناسبت سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) که هم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 10 =