داعش در مقابل نیروهای پیشمرگ به عملیات های انتحاری پناه می برد

به دنبال شکست پیاپی دولت اسلامی عراق و شام(داعش) در میادین جنگ با نیروهای پیشمرگ اقلیم کردستان عراق، انجام اقدامات انتحاری از سوی این گروه افزایش یافته است

به گزارش خبرگزاری کردپرس، منبعی مسئول در وزارت پیشمرگ اقلیم کردستان که خواست نامش فاش نشود در گفتگو با خبرنگار کردپرس گفت: روز چهارشنبه (٢2 آبان/ 12 نوامبر) در ناحیه کوکز(کوله‌جو) واقع در منطقه گرمیان انفجاری به وقوع پیوست که منجر به شهادت 4 نیروی پیشمرگ و زخمی شدن 14 پیشمرگ دیگر شد.
به دنبال این انفجار، نیروهای امنیتی گرمیان در همان شب در پاسگاه روستای شیخ لنگر در نزدیکی شهر کلار اتومبیلی بمب گذاری شده را توقیف و خنثی کردند که در صدد انجام عملیات انتحاری بود.
این منبع افزود: تحقیقات در این رابطه از راننده این اتومبیل آغاز شده و پس از اعترافات وی، واقعیات از سوی رسانه ها در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.
وی گفت: تروریست ها در تلاشی مذبوحانه به دنبال شکست های پیاپی به اقدامات انتحاری پناه می برند و در پی هدف قرار دادن و ضربە زدن بە نیروهای امنیتی و پیشمرگ اقلیم کردستان هستند.
 
کد مطلب: 73220  |  تاريخ: ۱۳۹۳/۸/۲۳  |  ساعت: ۱۶ : ۳۸

این خبر رو هم ببینید

سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا (ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در سانحه بالگرد به شهادت رسید.

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا (ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *