داعش و فراخوان توبه‌ به‌ نیروهای امنیتی عراق

گروه دولت اسلامی عراق و شام (داعش) در مناطق جنوب کرکوک اعلام کرده اند که نیروهای سابق امنیتی عراق باید نزد این گروه از فعالیت های پیشین خود در دستگاه های امنیتی عراق توبه و اظهار ندامت کنند

گروه دولت اسلامی عراق و شام (داعش) در مناطق جنوب کرکوک اعلام کرده اند که نیروهای سابق امنیتی عراق باید نزد این گروه از فعالیت های پیشین خود در دستگاه های امنیتی عراق توبه و اظهار ندامت کنند.
به نقل از منابع خبری در استان کرکوک، یکی از منابع امنیتی کرکوک اعلام کرد: داعش در مناطق جنوب استان کرکوک که‌ تحت کنترل خود دارد، اعلام کرده است که‌ نیروهای سابق امنیتی عراق در این منطقه‌ می بایست خود را معرفی کنند و در مراکز توبه داعش اظهار ندامت کرده و با ابوبکر بغدادی رهبر این گروه‌ بیعت کنند.
این منبع خبری افزود: نیروهای داعش در جنوب کرکوک به ریش سفیدیان منطقه‌ اعلام کرده اند که‌ نیروهای سابق امنیتی عراق که در این مناطق ساکن اند می بایست نزد این گروه توبه کرده و از عقاید آن ها پیروی کنند.
بر اساس گزارشات، نیروهای داعش هشدار داده اند چنانچه اشخاص فرا خوانده شده در اسرع وقت آماده توبه نشوند، خود مسئول عواقب ناگوار ان خواهند بود.
 
 
کد مطلب: 66226  |  تاريخ: ۱۳۹۳/۴/۲۲  |  ساعت: ۱۰ : ۳۸ – کرد پرس

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *