خانه / سیاسی / داعش و فراخوان توبه‌ به‌ نیروهای امنیتی عراق

داعش و فراخوان توبه‌ به‌ نیروهای امنیتی عراق

گروه دولت اسلامی عراق و شام (داعش) در مناطق جنوب کرکوک اعلام کرده اند که نیروهای سابق امنیتی عراق باید نزد این گروه از فعالیت های پیشین خود در دستگاه های امنیتی عراق توبه و اظهار ندامت کنند

گروه دولت اسلامی عراق و شام (داعش) در مناطق جنوب کرکوک اعلام کرده اند که نیروهای سابق امنیتی عراق باید نزد این گروه از فعالیت های پیشین خود در دستگاه های امنیتی عراق توبه و اظهار ندامت کنند.
به نقل از منابع خبری در استان کرکوک، یکی از منابع امنیتی کرکوک اعلام کرد: داعش در مناطق جنوب استان کرکوک که‌ تحت کنترل خود دارد، اعلام کرده است که‌ نیروهای سابق امنیتی عراق در این منطقه‌ می بایست خود را معرفی کنند و در مراکز توبه داعش اظهار ندامت کرده و با ابوبکر بغدادی رهبر این گروه‌ بیعت کنند.
این منبع خبری افزود: نیروهای داعش در جنوب کرکوک به ریش سفیدیان منطقه‌ اعلام کرده اند که‌ نیروهای سابق امنیتی عراق که در این مناطق ساکن اند می بایست نزد این گروه توبه کرده و از عقاید آن ها پیروی کنند.
بر اساس گزارشات، نیروهای داعش هشدار داده اند چنانچه اشخاص فرا خوانده شده در اسرع وقت آماده توبه نشوند، خود مسئول عواقب ناگوار ان خواهند بود.
 
 
کد مطلب: ۶۶۲۲۶  |  تاريخ: ۱۳۹۳/۴/۲۲  |  ساعت: ۱۰ : ۳۸ – کرد پرس

شناسه خبر : 18761

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =