داماد ایرانی کری حاشیه ساز شد!+تصاویر

جان کری در بخشی از تبریک نوروزی خود گفته است: واقعا برای من افتخار است که نوروزی پر از سلامت و شادی برای همه افرادی که این عید را در سراسر جهان، در آسیا و قفقاز، در منطقه خلیج فارس و افرادی که در آمریکا جشن می گیرند، آرزو کنم

زمان انتشار خبر: چهار شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۴ – ۱۳:۲۷
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از افکارنیوز، روزنامه القدس العربی چاپ لندن با اشاره به تبریک جان کری وزیر خارجه آمریکا به مناسبت عید نوروز در صفحه توئیتر خود و کاربرد خلیج فارس در آن نوشت روزنامه های عربی این موضوع را بسیار پوشش داده اند و درباره ارتباط آن با داماد ایرانی جان کری مطالب زیادی نوشته اند.
 
 
جان کری در بخشی از تبریک نوروزی خود گفته است: واقعا برای من افتخار است که پس از رئیس جمهور آمریکا، نوروزی پر از سلامت و شادی برای همه افرادی که این عید را در سراسر جهان، در آسیا و قفقاز، در منطقه خلیج فارس و افرادی که در آمریکا جشن می گیرند آرزو کنم .
 
 
به نوشته «القدس العربی» کاربران پایگاه های اجتماعی، این اظهارات را نشان تمایل و تعهد جان کری به ایران دانسته و آن را به ایرانی بودن دامادش ربط داده اند.
 
 
پایگاه های اجتماعی به همین علت، تصاویر فراوانی از دختر جان کری و همسر ایرانی اش منتشر کرده و نوشته اند: آقایان! این دختر و داماد ایرانی جان کری است. آیا پیام را دریافت کرده اید؟
 
 
برخی نیز اقدام جان کری را در به کار بردن عبارت «خلیج فارس» تحریک آمیز دانسته اند.
 
 
وانسا کری، دختر کوچک جان کری از همسر اولش، با بهروز برایان (والا ناهید) پزشک ایرانی ساکن آمریکا ازدواج کرده است.
 
دردسر داماد ایرانی جان کری
 
وانسا کری دختر کوچک جان کری از همسر اولش، در سال 2009 با یک پزشک ایرانی ساکن آمریکا ازدواج کرد.
 
جولیا ترون همسر اول جان کری و مادر وانسا در سال 2006 درگذشت.
دکتر بهروز برایان (والا ناهید) جراح مغز و اعصاب به همراه همسرش وانسا کری در بیمارستان ماساچوست بوستون طبابت می کند. دکتر بهروز والا ناهید همچنین استادیار دانشگاه هاروارد در رشته جراحی اعصاب است.
 
داماد ایرانی جان کری دردسر ساز شد
 
وانسا کری و بهروز والا ناهید در همین بیمارستان در سال 2005 با یکدیگر آشنا شدند و پس از چهار سال در سال 2009 رسما ازدواج کردند.

این خبر رو هم ببینید

روز قلم، این شمشیر غلاف نشدنی عدالت مبارک/ تانیا شعفی

روز قلم، را تنها با یک بیت شعر از «احمد خانی»، شاعر و نویسنده کُرد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *