دبیر ستاد امربه معروف کردستان : بهره گیری از قرآن به جای مکاتب غربی در اجرای طرح ها ضروری است

سنندج- دبیر ستاد امربه معروف کردستان گفت: به جای تکیه بر مکاتب غربی در اجرای طرح های مختلف از جمله طرح نقش پدری باید از قرآن و آموزه های قرآنی بهره بگیریم.

محمود الله مرادی امروز یکشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در سنندج که با موضوع ارائه و بررسی طرح بنیادی نقش پدری و بررسی برنامه های دهه کرامت برگزارشد، گفت: برای فرهنگ سازی در هر زمینه ای نیاز به شناسایی و شناخت فرهنگ آن منطقه است.
وی عنوان کرد: معتقدم پدر، مادر و فرزند هر کدام جایگاه خاص و ویژه خود را دارند و نمی توان یکی از آنها را برجسته تر کرد.
وی اظهارداشت: یکی از مهمترین اشکالات برنامه های ما این است که تنها مختص به مرکز استان بوده و شهرستان ها را فراموش می کنیم.
دبیر ستاد امربه معروف کردستان ادامه داد: برای اینکه مباحث، موضوعات وبرنامه های مطرح شده ما هم در شورای فرهنگ عمومی و هم در دیگر جلساتی که تشکیل می دهیم، تاثیرگذار باشد باید راهکارهای مطلوبی برای اجرای آنها ارائه دهیم.
الله مرادی  با بیان اینکه با  برگزاری همایش نمی توان امیدی به تاثیرگذاری برنامه ها داشت، افزود: برنامه های ما باید مستمر در طول سال برگزار شود چراکه امروزه به دلیل مشغله های فکری و کاری افراد بعد از خروج از همایش مباحث مطرح شده را به فراموشی می سپارند.
وی عنوان کرد: از دیگر مسائلی که باید به آن توجه شود حضور مخاطبان و افرادی که مورد تهدید هستند در همایش های با موضوعات اجتماعی و فرهنگی است.
وی بیان کرد:  به جای تکیه بر مکاتب غربی بهتر است قرآن و آموزه های قرآنی را ترویج دهیم که غنی تر از این کتاب مقدس در دنیا منبعی نداریم.
دبیر ستاد امربه معروف کردستان گفت: برای اجرای هر برنامه ای نیاز است چارچوب ها و وظایف دستگاه ها را در ابتدا مشخص کنیم و باید برنامه ریزان به این مهم توجه داشته باشند.
شناسهٔ خبر: 4032461

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *