خانه / علمی / دبیر کمیته اجرایی کنفرانس بین‌المللی عمران شهری سنندج اعلام کرد استقبال گسترده از کنفرانس بین‌المللی عمران شهری سنندج

دبیر کمیته اجرایی کنفرانس بین‌المللی عمران شهری سنندج اعلام کرد استقبال گسترده از کنفرانس بین‌المللی عمران شهری سنندج

دبیر اجرایی کنفرانس بین‌المللی عمران شهری سنندج از حضور بیش از ۲۰۰نفر از مدیران و معاونان عمرانی استان‌های مختلف کشور در پنل‌ها و نشست‌های تخصصی این کنفرانس خبرداد

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، بهرام لاهورپور امشب در جمع خبرنگاران در سرای روزنامه‌نگاران اظهار کرد: از تمامی ادارات سطح استان برای حمایت مادی و معنوی از این همایش دعوت به همکاری شد که متأسفانه ادارات مرتبط با موضوع همایش هیچگونه حمایتی از دانشگاه نکردند و ادارات و نهادهای غیرمرتبط بیشترین همکاری را داشتند.
 
وی میزان حمایت مالی از نخستین کنفرانس بین‌المللی عمران شهری در سنندج را ۹۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: همین میزان نیز از محل ورودی شرکت‌کنندگان در کنفرانس جمع‌آوری شد که می‌توان گفت دانشگاه بار مالی آنچنانی را متحمل نشده است.
 
لاهورپور تصریح کرد: مدیریت امور شهری از جمله الزاماتی است که می‌تواند توازنی عملی را بین ساخت و سازها، توسعه شهری، حمل و نقل و امکانات رفاهی و خدماتی ایفا کند و این کنفرانس بین‌المللی با محوریت قرار‌دادن مبحث عمران شهری زمینه تغییر نگرش و تحول در بین مدیران اجرایی و کارشناسان متولی امور عمرانی را فراهم کند.
 
دبیر کمیته اجرایی کنفرانس بین‌المللی عمران شهری سنندج در ادامه سخنان خود اظهار کرد: ارائه ۱۴۵ مقاله در ۲۴ پنل و برگزاری ۸ سخنرانی ویژه توسط اساتید برجسته داخلی و خارجی جایگاه ویژه‌ای را به این کنفرانس داده است و طی ۳ روز برگزاری این کنفرانس علاوه بر حضور اساتید، دانشجویان و صاحب‌نظران این عرصه شاهد حضور مدیران اجرایی و کارشناسان دستگاه‌های مختلف نیز هستیم.
 
لاهورپور افزود: حضور هیئت‌هایی از معاونان و مدیران عمرانی و اجرایی استان‌های مختلف کشور در این همایش و مشارکت فعال آنان در پنل‌های تخصصی جایگاه  ویژه این کنفرانس را در سطح کشور نشان داده و امیدواریم در دوره‌های آتی شاهد هرچه باشکوه برگزار شدن این مهم باشیم.
 
وی از مشارکت و همراهی بیش از ۱۳۰ نفر در کمیته اجرایی این کنفرانس خبر داد و افزود: امید است با برگزاری اینچنین رویدادهایی شاهد بازتاب توانمندی‌های پژوهشگران و نخبگان علمی کردستان و ایران اسلامی در سطح بین‌المللی باشیم و تحولی شگرف را در حوزه عمران شهری داشته باشیم.
 
لاهورپور در پایان سخنان خود از همراهی و حمایت اصحاب رسانه استان در بازتاب رویدادهای علمی تقدیر کرد و افزود: اطلاع‌رسانی یکی از مهمترین پایه‌های هر رویداد فرهنگی، علمی و اجتماعی بوده و از جامعه رسانه‌ای استان برای حضور و مشارکت گسترده در بازتاب برنامه‌های این کنفرانس قدردانی می‌کنم.

شناسه خبر : 20755

این خبر رو هم ببینید

سنندج قرمز کرونایی شد/۶ شهر کردستان در وضعیت قرمز قرار دارد

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: بر اساس آخرین رنگ‌بندی عنوان شده توسط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 12 =