درخشان: خدا را شکر توانستم پای قول و قرارم بمانم/ این کار را خیلی خوب یاد گرفتم؛ بردن استقلال

سرمربی پرسپولیس حالا خوشحال ترین عضو از خانواده بزرگ فوتبال ایران است و البته بابت این شادی باید به او حق داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حمید درخشان توانست دربی را ببرد. این اتفاق او را بسیار شادمان کرده و به همین خاطر است که با روحیه ای بشاش و اعتمادبه نفسی بالا به تماس های تلفنی اش پاسخ می داد. ساعاتی بعد از اتمام دربی، گوشی تلفن همراه درخشان به صورت پیاپی زنگ می خورد تا دوستانش بابت به دست آوردن این موفقیت بزرگ به او تبریک بگویند. پیامک های بی شماری هم به دست درخشان رسید که تک تک آنها را قبل از صرف شام خواند و با خواندن هر یک از پیامک ها، لبخندی روی صورتش پهن می شد.
درخشان که از این نتیجه به دست آمده حسابی شاد و خوشحال بود، به ما گفت: «حرف های زیادی در مورد این دربی در دلم مانده اما به خاطر این برد می خواهم کمی استراحت کنم. فشار زیادی را تحمل کردم و خیلی خسته ام.»
او اما یک جمله جالب دیگر هم به زبان آورد: «مصاحبه مفصلی راجع به این دربی با شما خواهم داشت و همه چیز را می گویم اما فعلا باید خدا را شکر کنم که توانستم پای قول و قرارم با هواداران بمانم. خداوند به من عزت داد تا پیروز این دربی باشم و بابت این مساله، شکرگزارم. فکر می کنم در این سال ها، یک کار را خیلی خوب یاد گرفته ام و آن شکست دادن استقلال است.»

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *