خانه / اجتماعی / در آستانه سال نو زیباسازی مبلمان شهری سنندج رونق می‌گیرد

در آستانه سال نو زیباسازی مبلمان شهری سنندج رونق می‌گیرد

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری سنندج گفت: در راستای طرح استقبال از بهار، زیباسازی مبلمان شهری و ایجاد سیما و منظر شهری مناسب در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، هه‌تاو فریدونی صبح امروز در جمع کارکنان شهرداری اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن سال جدید عملیات رنگ‌آمیزی جداول سطح شهر در حال اجرا است.
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری سنندج گفت: در آستانه سال نو و با هدف ایجاد فضای مناسب شهری و بهبود مناظر بصری، طرح شستشو، پاکسازی و رنگ آمیزی جداول و جداره دیوارهای اصلی سطح شهر سنندج آغاز شد.
وی افزود: در راستای سنت زیبای خانه تکانی توسط شهروندان در این ایام، شهرداری نیز در صدد آن است تا سیمای شهر را آماده استقبال از بهار و میهمانان نوروزی کند.
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری سنندج از شستشو و رنگ‌آمیری ۸۰ هزار متر مربع از جداول سطح شهر خبر داد و گفت :هدف از اجرای این طرح زیباسازی مبلمان شهری و ایجاد سیما و منظر شهری مناسب است.
وی تصریح کرد: بر همین اساس امسال نیز به منظور ایجاد روحیه نشاط و شادابی در میان شهروندان، چند اکیپ در سطح مناطق سه گانه در حال انجام شستشو و رنگ آمیزی جداول هستند.
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری سنندج اظهار کرد: امسال در طرح رنگ‌آمیزی جداول از رنگ‌های سفید و نارنجی استفاده شده و به جای استفاده از پمپ به صورت دستی جداول رنگ‌آمیزی می‌شود، چرا که استفاده از پمپ باعث افت رنگ و کم شدن غلظت رنگ می‌شود.
وی با اشاره به اینکه بسیاری از جداره دیوارهای اصلی سطح شهر فرسوده و دارای شعارنویسی و تبلیغات بوده است، افزود: در آستانه سال نو عملیات رنگ‌آمیزی بیش از ۵ هزار متر مربع از این دیواره هم آغاز شده است.
فریدونی ابراز امیدواری کرد این سازمان بتواند اقدامات لازم در جهت زیباسازی سطح شهر در آستانه سال را انجام دهد و موجبات رضایتمندی شهروندان و میهمانان نوروزی را فراهم نماید.۹۴/۱۲/۲۰ :: ۰۸:۱۵ لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 6909

این خبر رو هم ببینید

رهبر انقلاب: نباید بگذاریم اختلاف در کشور رخ دهد/ در ایران شیعه و سنی در کنار هم قرن‌هازندگی کردند و می‌کنند

رهبر معظم انقلاب با تحسین گرایش مردمی و محسوس دولت، تقویت و تکمیل این حرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =