خانه / فرهنگی / در آینده نزدیک؛ شناختنامه ابراهیم یونسی در کردستان منتشر می شود

در آینده نزدیک؛ شناختنامه ابراهیم یونسی در کردستان منتشر می شود

سنندج – شناختنامه ابراهیم یونسی با عنوان پای ترجمه از سوی مرکز تحقیقات کردستان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی کردستان منتشر می شود.

به همت مرکز تحقیقاتی کردستان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج، شناختنامه ابراهیم یونسی با عنوان پای ترجمه به زودی منتشر و روانه بازار می شود.
امید ورزنده رئیس مرکز تحقیقاتی کردستان شناسی واحد سنندج در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: شناختنامه ابراهیم یونسی کتابی است جامع مشتمل بر زندگی، آثار و افکار مترجم و نویسنده توانمند کرد دکتر ابراهیم یونسی که به زودی منتشر و روانه بازار نشر می شود.
وی ادامه داد: این کتاب دربرگیرنده نظرات و مقالات قلم به دستان شاخص ایران، مقالات علمی و پژوهشی، یادداشت ها، نشست ها و گفتگوها با ابراهیم یونسی و پیرامون این مترجم و نویسنده شهیر کرد است.
رئیس مرکز تحقیفاتی کردستان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج عنوان کرد: این شناختنامه تلاشی است درجهت مستند کردن آثار و احوال  دکتر ابراهیم یونسی در قالب کتابی مرجع و در همین راستا انتظار می رود که در آینده ای نزدیک چاپ و روانه بازار شود.
شناختنامه دکتر ابراهیم یونسی با عنوان پای ترجمه به کوشش دکتر امید ورزنده و شجاع نی نوا تدوین، گردآوری و ویرایش شده است و به زودی از سوی مرکز تحقیقات کردستان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج منتشر خواهد شد.
مرکز تحقیقاتی کردستان شناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج از زمان تاسیس تاکنون علاوه بر چاپ چندین عنوان کتاب در حوزه های ادبیات کردی، چندین همایش ملی و منطقه ای نیز در حوزه های مختلف برگزار کرده است.

شناسهٔ خبر: ۳۹۸۵۵۳۴ – دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ – ۱۰:۱۵

شناسه خبر : 3953

این خبر رو هم ببینید

سروده‌های شعرای کُرد، مصداق ارادت اهل سنت به امام مهربانی‌ها

 هنر و ادبیات از عرصه‌های عمده ظهور و تجلی اعتقادات و باورهای دینی، مذهبی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 18 =