در نخستین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی؛ جوانان کردستانی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات خوش درخشیدند

سنندج- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان گفت: جوانان کردستانی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نخستین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی با طعم مهارت خوش درخشیدند.

روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان، سید جمیل احمدی از کسب مقام اول در بخش شبیه سازها توسط محمد حیدری مدیرعامل شرکت ژوری مانگ و کسب مقام سوم در بخش فیلم کوتاه آموزشی توسط شاهو باقری مؤسس آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای استادان در نخستین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی با طعم مهارت خبر داد.
وی در خصوص اهداف برگزاری این جشنواره ملی اظهار داشت : این جشنواره با هدف توسعه و ترویج تولید محتوای الکترونیکی مهارتی، شناسایی توانمندی ها و ترغیب مدیران، مربیان و کارآموزان به استفاده از مهارت آموزی الکترونیکی در بخش دولتی و خصوصی سازمان برگزار شد.
وی از دیگر اهداف این جشنواره را توسعه و ترویج مهارت آموزی الکترونیکی برای آحاد جامعه به ویژه جوانان، توسعه و ترویج استفاده از برنامه‌های آموزشی موبایل و توسعه کاربرد فاوا (فناوری اطلاعات و ارتباطات) در آموزش‌های مهارتی عنوان کرد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان افزود : این جشنواره در هفت بخش شبیه سازها، فیلم کوتاه آموزشی، انیمیشن سازی، وب سایت های آموزشی، نرم افزارهای یادگیری، آموزش های موبایلی و نرم افزار تولید محتوا برگزار شد.
احمدی اضافه کرد:  خوشبختانه استان فرهنگی کردستان با بهره گیری از ظرفیت و پتانسیل جوانان توانمند و متخصص خود توانست در بخش های شبیه سازها و فیلم کوتاه آموزشی عناوین برتر این جشنواره را به خود اختصاص دهد .
گفتنی است، در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی با طعم مهارت که با حضور فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور و قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران ستادی و استانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد از آقایان محمد حیدری و شاهو باقری با اهداء لوح سپاس و تندیس این دوره از جشنواره تقدیر شد.
شناسهٔ خبر: 3926581 – چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ – ۱۱:۴۶

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *