خانه / اجتماعی / در نشست خبری؛ نتایج نهایی انتخابات مجلس در سه حوزه کردستان اعلام شد

در نشست خبری؛ نتایج نهایی انتخابات مجلس در سه حوزه کردستان اعلام شد

سنندج – رئیس ستاد انتخابات استان کردستان، نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در سه حوزه انتخابیه این استان را به صورت نهایی اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا آشناگر ظهر امروز در جمع خبرنگاران رسانه های جمعی استان کردستان نتایج نهایی انتخابات در پنج حوزه انتخابیه این استان را اعلام کرد.
وی گفت: در حوزه انتخابیه قروه دهگلان از مجموع ۱۰۲ هزار و ۴۳۱ رای علی محمد مرادی با ۳۹ هزار و ۳۰۲ رای و کسب بیش از ۴۰ درصد آراء به عنوان نماینده راهی مجلس شد.
رییس ستاد انتخابات کردستان گفت: در حوزه انتخابیه بیجار در ۱۰۸ شعبه اخذ رای از مجموع ۴۸ هزار ۶۵۴ رای ماخوذه حمدالله کریمی با ۱۵ هزار و ۹۱۹ رای و کسب بیش از ۳۲ درصد آراء رای مجلس شورای اسلامی شد.
وی ادامه داد: در حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد در ۱۸۸ شعبه و تعداد ۸۴ هزار و ۹۲۹ رای ماخوذه هیچکدام از کاندیداها اکثریت رای را کسب نکردند و انتخابات به دور دوم کشیده شد.
آشناگر گفت: در این حوزه انتخابیه منصور مرادی با کسب ۱۵ هزار و ۸۱۵ رای و امید کریمیان هم با ۱۲ هزار و ۸۱۹ رای رای دور دوم انتخابات شدند.
وی بیان کرد: نتیجه انتخابات سقز و بانه هم مشخص شده است و تا یک ساعت دیگر نیز اعلام می شود.
رییس ستاد انتخابات کردستان یادآور شد: شمارش آراء در حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران هم ادامه دارد و تا ساعتی دیگر اعلام می شود.
وی به شمار نهایی امار شرکت کنندگان در این دوره از انتخابات در استان کردستان اشاره کرد و گفت: ۶۱۳ هزار و ۲۷ نفر در روز هفتم اسفند در انتخابات شرکت کردند.
آشناگر به وضعیت آراء خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت: در حال حاضر شمارش نهایی آراء ادامه دارد و تا ساعتی دیگر نتایج نهایی اعلام می شود.

شناسهٔ خبر: ۳۵۶۷۴۵۶ – شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴ – ۱۲:۳۷
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 6929

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هفت =