در همايش مديران شركت آبفا كردستان مطرح شد : واگذاري انشعاب به مشتركين در كوتاه ترين بازه زماني  

همايش مديران شركت آب و فاضلاب شهري استان كردستان با محوريت خدمات مشتركين و درآمد با حضور مهندس تخت شاهي مدير عامل شركت ، معاونين و مديران ستادي و مديران امور آب و فاضلاب شهرهاي تابعه روز سه شنبه 17 تير ماه سالجاري در سالن همايش هتل شادي شهر سنندج برگزار شد .
 

به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني شركت آب و فاضلاب شهري استان كردستان در ابتداي اين همايش مهندس عليرضا تخت شاهي رئيس هيئت مديره و مدير عامل اين شركت ضمن عرض خير مقدم به مديران و آرزوي قبولي طاعات و عبادات همكاران در ماه مبارك رمضان اظهار داشت : با توجه به حساسيت خدمات رساني بهينه به مردم و مشتركين عزيز در سطح استان حوزه خدمات مشتركين و درآمد شركت از جايگاه ويژه اي برخوردار است و با بازنگري در اجراي فرآيندهاي مشتركين و تلاش همكاران خوشبختانه شركت آب و فاضلاب شهري استان كردستان در كمترين بازه زماني انشعاب آب را به مشتركين خود واگذار مي نمايد و در اين بخش بين دستگاههاي خدمات رسان استان رتبه اول را داراست .
مهندس تخت شاهي با اشاره به معافيت هاي هدفمندي يارانه ها در بخش آب و فاضلاب گفت : خوشبختانه با توجه به پيگيريهاي شركت مهندسي آبفا كشور و توجه دولت و مجلس به اين حوزه ، در سالجاري از معافيت هاي هدفمندي يارانه ها در بخش آب برخوردار شديم كه فرصت خوبي براي ساماندهي مشتركين و حوزه درآمدي شركت ايجاد شده است كه انشاء الله با اتكاء به تجربه همكاران و حساسيت هاي ويژه اي كه در اين بخش وجود دارد شاهد ارتقاء سطح خدمات شركت به شهروندان عزيز و تقويت توان شركت باشيم .
مدير عامل شركت آبفا كردستان در ادامه گفت : با توجه به سياستگذار يهاي انجام شده در شركت از همه مديران انتظار يك وحدت رويه در زمينه اجراي ماموريت ها و سياست هاي شركت داريم و مديران با به روز نمودن دانش و اطلاعات خود در حوزه هاي مرتبط كاري و با استناد به قوانين و مقررات ما را در رسيدن به اهداف شركت ياري نمايند .
مهندس تخت شاهي در ادامه از مديران خواست تا حساسيت بيشتري نسبت به وصول مطالبات شركت داشته باشند و با هماهنگي معاونت خدمات مشتركين و درآمد شركت نسبت به وصول مطالبات شركت در سطح استان اقدام نمايند.
مدير عامل شركت با اشاره به وقوع خشكساليهاي پي در پي و تاثير آن بر منابع آبي استان اظهار داشت : بايستي در حوزه مديريت مصرف توجه و اهتمام بيشتري صورت گيرد و نظارت بيشتري بر مصارف مشتركين بويژه شناسايي انشعابات و مصارف غير مجاز بعمل آيد و با توجه به اينكه در هيچ جاي دنيا از آب شرب براي مصارف فضاي سبز استفاده نمي نمايند بايستي مديران امور از واگذاري انشعاب به فضاي سبز جلوگيري نمايند.
مهندس تخت شاهي در ادامه بر تعامل بيشتر مديران با نهادهاي مردمي ، شوراي شهر و شهرداريها تاكيد نمود و اظهار داشت : مديران امور آبفا تابعه در راستاي حل مشكلات مردم و عدم وقفه در خدمات رساني به مشتركين تعامل بيشتري با نهادهاي مردمي و شهرداريهاي شهرهاي استان داشته باشند و جلسات منظم و دوره اي را در خصوص تهاتر مطالبات و بدهكاريهاي طرفين برگزار نمايند.
در ادامه همايش لادن مكتوبي معاون خدمات مشتركين و درآمد شركت نيز گزارشي از عملكرد و فعاليت هاي حوزه مشتركين و درآمد ، در دو بخش خدمات مشتركين و وصول مطالبات ارايه نمود . معاونت خدمات مشتركين و درآمد شركت با اشاره به اولويت هاي حوزه كاري مشتركين گفت : اولويت اصلي ما در حوزه كاري خود ارايه خدمات مناسب در كوتاه ترين زمان ممكن به مشتركين است كه بايستي در مسير رضايت آنان گام برداريم و در اين راستا بر يكسان سازي فرايندها و منظم نمودن روند قرائت كنتور و توزيع قبوض آب بهاء تمركز نموديم و با از بين بردن مشكلات موجود يك وحدت رويه كاري در اين حوزه ايجاد كرديم و مطابق با آئين نامه هاي عملياتي و اصول و قوانين مرتبط با حوزه مشتركين آموزش هاي لازم به مامورين قرائت كنتور و متصديان مشتركين بعنوان صف ارتباط با مردم و تاثير آنان بر رضايت مندي مشتركين ارايه شده است.
در پايان صابر اسعد پناه رئيس اداره خدمات مشتركين شركت گزارشي كامل و جامع از فعاليت هاي حوزه مشتركين استان و مشكلات موجود در اين زمينه به تفكيك شهر هاي استان ارايه نمود.
 

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *