خانه / اجتماعی / در چهارمین روز هفته دولت :  افتتاح اورژانس و بخش آی‌.سی‌.یو بیمارستان امام حسین (ع) بیجار .

در چهارمین روز هفته دولت :  افتتاح اورژانس و بخش آی‌.سی‌.یو بیمارستان امام حسین (ع) بیجار .

در چهارمین روز از هفته دولت، بخش اورژانس و آی‌سی‌یو بیمارستان امام حسین (ع) بیجار با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

افتتاح اورژانس و بخش آی‌سی‌یو بیمارستان امام حسین (ع) بیجار
به گزارش خبرگزاری فارس از بیجار، صبح امروز با حضور نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان بخش اورژانس و آی‌سی‌یو بیمارستان امام حسین (ع) بیجار افتتاح شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بیجار در جریان افتتاح این طرح با تبریک هفته دولت و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست، گفت: به برکت انقلاب است که امروز شاهد افتتاح پروژه‌های مختلف در کشور هستیم.
نبی‌الله مهدویان با اشاره به افتتاح اورژانس و بخش آی‌سی‌یو بیمارستان امام حسین (ع) بیجار، اعتبار این پروژه را یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان عنوان کرد.
وی تأمین اعتبار این پروژه‌ها را از محل کمک‌های خیرین همچون محسن ابوطالبی، طلعت ملاقدیمی، مصیب خدابخشی و از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی بیان کرد.
این مسئول ادامه داد: مسئولان باید به طور جدی پیگیر مقوله طرح نظام سلامت باشند و در راستای ارتقای آن با توجه به فرامین مقام معظم رهبری تلاش کنند.
مهدویان ابرازامیدواری کرد؛ با مسکنی به عنوان نظام سلامت، بخش درمان به خوبی پیش برود و در کل پایه و اساس نظام سلامت متحول شود.
وی اضافه کرد: اساس و موفقیت این طرح در گرو ارتقای بخش خانواده و نظام ارجاع است.
این مسئول در پایان گفت: طرح نظام سلامت و پزشک خانواده با همت مسئولان محقق می‌شود و امید است این پروسه به جایی برسد که مردم صرفاً دغدغه درمان داشته باشند.

شناسه خبر : 8471

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 20 =