خانه / ورزشی / در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی سایت کرد نور از سنندج : رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی استان کردستان خبر داد :

در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی سایت کرد نور از سنندج : رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی استان کردستان خبر داد :

جشنواره بازیهای بومی و محلی در راستای توسعه ورزش روستایی به میزبانی روستای پالنگان از توابع شهرستان کامیاران برگزار می گردد.

هادی کاظمی ، رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی استان کردستان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی سایت کرد نور از سنندج افزود : جشنواره بازي هاي بومي و محلي به ميزباني روستاي پالنگان از توابع شهرستان کامياران جمعه ۲۹ فروردين ماه ۹۳ برگزار خواهد شد .
وی در ادامه افزود : هدف از برگزاري اين جشنواره را توسعه ورزش روستایی ، بررسي توانايي و پتانسيل شهرستان کامياران در برگزاري مسابقات بومي محلي ، توانايي جذب گردشگر و شناسايي روستاي پالنگان براي ميزباني مسابقات در سطح بين الملل است .
گفتني است اين جشنواره در رشته هاي ورزشي بومي و محلي نظير طناب کشي ، هفت سنگ ، جوراب بازي ، چوزان برگزار مي شود و همچنين دو بخش خنده و پخت و پز غذاهاي محلي نيز از ديگر مسابقات بخش جانبي اين جشنواره خواهد بود .

شناسه خبر : 11103

این خبر رو هم ببینید

مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیئت تکواندوی کردستان همچنان بر روی شیاپ چانگ؛ انتخابات هیئت تکواندوی استان کردستان به راند سوم کشید

سنندج–علیرغم اینکه دوره ریاست فرزین لطف پوری درهیئت تکواندوی کردستان از۱۸ اسفند سال۹۶ به اتمام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + پانزده =