دستور ویژه رئیس جمهور برای تجلیل از معلم مریوانی

رئیس جمهور با مشاهده خبر اقدام معلم مریوانی در همدردی با دانش‌آموز بیمار خود، دستور داده‌اند که از این معلم تجلیل شده و به وضعیت دانش‌آموز مریوانی هم رسیدگی شود.

استاندار کردستان گفت: رئیس جمهور با مشاهده خبر اقدام معلم مریوانی در همدردی با دانش‌آموز بیمار خود، دستور داده‌اند که از این معلم تجلیل شده و به وضعیت دانش‌آموز مریوانی هم رسیدگی شود.
عبدالمحمد زاهدی در گفت‌وگو با تسنیم در سنندج با اشاره به اقدام انسان‌دوستانه معلم مریوانی در تراشیدن موهای سر خود برای اعلام همدردی با دانش‌آموز بیمار خود اظهار کرد: رئیس جمهور با مشاهده خبر اقدام معلم مریوانی در همدردی با دانش‌آموز بیمار خود دستور داده‌اند که از این معلم تجلیل شده و به وضعیت کودک بیمار مریوانی هم رسیدگی شود.
وی گفت: بنا به دستور ویژه رئیس جمهور مشخصات و آدرس دانش‌آموز بیمار مریوانی به نام ماهان رحیمی در اختیار نهاد ریاست جمهوری قرار گرفته تا در اسرع وقت وضعیت درمان وی در تهران پیگیری شده و مشکلات احتمالی خانواده این کودک برطرف شود.
استاندار کردستان تصریح کرد: قرار است امشب از دفتر دکتر روحانی هم با خانواده کودک مریوانی تماس بگیرند و مشکلات احتمالی درمان وی را از زبان خانواده جویا شوند.
علی‌محمد محمدیان معلم فداکار کلاس دوم ابتدایی در یکی از مدارس مریوان به منظور همدردی با یکی از دانش‌آموزان خود که دچار نوعی بیماری شده بود اقدام به تراشیدن موی سر خود کرد که این اقدام انسان‌دوستانه بازتاب وسیعی در جامعه پیدا کرده و تحسین همگان را برانگیخت.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *