دستگيري یک عضو داعش در استان کردستان

آژانس خبری-تحلیلی زریان؛ اين فرد كه در استانهاي غربي كشور چند وقتي به رايزني هاي گسترده مي پرداخته، تلاش داشته تا افرادي را جهت فعاليت تروريستي به گروه داعش جذب نمايد

به گزارش زریان به نقل از سایت خبری-تحلیلی «پارس»، يك عضو موثر داعش با مقادير قابل توجهي ريال و ارز خارجي در استان كردستان دستگير شد.
اين فرد كه در استانهاي غربي كشور چند وقتي به رايزني هاي گسترده مي پرداخته، تلاش داشته تا افرادي را جهت فعاليت تروريستي به گروه داعش جذب نمايد.
پرداخت ماهيانه حداقل 3 ميليون تومان و ارايه برخي امكانات به خانواده فرد بعد از كشته شدن و… از جمله وعده هاي اين فرد جهت جذب افراد به داعش شده بود.
اين فرد در طول مدت اقامت در استانهاي غربي، با برخي علماي اهل تسنن نيز ارتباط برقرار كرده بود كه در سطح علماي اهل تسنن هيچ، دستاوردي نداشته است. گفته مي شود تحركات اين فرد توسط برخي از علماي اهل تسنن به نهادهاي امنيتي ارايه و موجب دستگيري اش شده است.
اولين دليل ارايه شده از سوي علماي اهل تسنن در عدم پذيرش و طرد اين فرد، فتواهاي مقام معظم رهبري در مورد اهل تسنن مخصوصا در مورد احترام به همسران پيامبر(ص) را مطرح شده است.
تاريخ: ۱۳۹۳/۹/۲۸

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *