خانه / سیاسی / دستگیری امیر داعش در استان کردستان

دستگیری امیر داعش در استان کردستان

نیروهای امنیتی استان کردستان فردی را گفته می شود به عنوان امیر داعش در مناطق کردنشین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کرده است را در شهرستان سقز دستگیر و بازداشت کرده اند

به گزارش گولان سقز ، فردی که گفته می شود به عنوان امیر گروه تروریستی داعش در مناطق کردنشین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کرده است توسط نیروهای امنیتی دستگیر و بازداشت شده است.
 
بر اساس این خبر، این فرد با همراهی تعدادی دیگر در پی تبلیغ افکار گروه تروریستی داعش بوده است که همراه با وی نیز مقادیری امکانات تبلیغی و همچنین سلاح و مهمات کشف و ضبط شده است.
 
گفته می شود که فرد دستگیر شده و افراد همراه وی از جمله کسانی هستند که با گروه های سلفی در استان کردستان ارتباط داشته اند.
 
چندی قبل امیر گروه تروریستی داعش در بیانیه ای جمهوری اسلامی ایران را یکی از اهداف اصلی خود عنوان کرده بود و به همین دلیل اقدامات تبلیغاتی این گروه نیز در خصوص حمله به مسلمانان در کشورهای مختلف اسلامی نیز همچنان ادامه دارد.
 
مردم استان کردستان در قالب اقشار مختلف با برگزاری تجمعات مختلف بر علیه اقدامات گروه تروریستی داعش راهپیمایی کرده و بارها نیز بر سرکوب این گروه تروریستی که به نام دین بر علیه مسلمانان فعالیت می کند تاکید کرده اند.

شناسه خبر : 17309

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 17 =