دستیابی به علوم جدید نشان دهنده بی تاثیر بودن تحریم هاست

سنندج – فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان دستیاب به علووم و فنون جدید در حوزه های مختلف را نشان دهنده بی تاثیر بودن تحریم های اعمال شده بر کلیه کشورمان عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری کُرد نور و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان سردار محمد حسین رجبی در یادواره شهدای بهار بیان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری باید وصیت‌نامه‌های شهدا را مطالعه کرد، چرا که در این آنها رهنمودهای زیادی برای ما عنوان شده است.
وی ادامه داد: وصیت‌نامه‌های شهدا در زمان فعلی کاربرد زیادی دارد، چراکه خواسته‌های فعلی و انتظارات و اهداف در آن مشخص شده است.
فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان عنوان کرد: اهداف وصیت‌نامه‌های شهدا تقریباً مشترک است به طوری که به این نکته اهمیت داده‌اند که دشمنان اسلام و انقلاب را بشناسید.
وی یادآور شد: باید در زمان فعلی دشمن‌شناسی خوبی داشته باشیم، چراکه در عصر حاضر، دشمن با هزاران ترفند به دنبال توطئه و تخریب انقلاب اسلامی است.
رجبی با بیان اینکه نباید یادمان برود آمریکا دشمن اسلام است و با موجودیت دین اسلام مشکل دارد، تأکید کرد: آمریکا به عنوان دشمن ایران، برای تخریب اسلام برنامه‌های زیادی را در دستور کار خود دارد.
وی داعش را دست‌پرورده غرب دانست و افزود: داعش فرزند آمریکاست و این غرب بود که فلسفه داعش را طراحی کرد.
فرمانده سپاه کردستان گفت: داعش برای تخریب اسلام جنایت‌های زیادی را به نام دین اسلام انجام داد در صورتی که هیچ کدام از کارهای آنها در فلسفه دین مبین اسلام جایی ندارد.
وی ادامه داد: پیام انقلاب به سراسر دنیا در حال ارسال است، به همین دلیل آمریکا و هم‌پیمانانش برای جلوگیری از صدای آزادی و استقلال ملت ایران و مسلمانان دست به هر جنایتی می‌زنند.
رجبی تاکید کرد: با این همه جنایت و توطئه‌های دشمن، ملت ایران هنوز ایستادگی کرده و این ایستادگی مرهون خون شهداست.
وی گفت:‌ این عظمت فعلی ملت ایران از رهبری امام راحل (ره) و جانشین خلفش آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای است که باید قدردان این عظمت و این رهبری شجاع باشیم.
فرمانده سپاه کردستان بیان داشت: این عظمت باعث شده ایران به یکی از قدرت‌های دنیا تبدیل شود و در مسائل روز دنیا صاحب‌نظر باشد.
وی با اشاره به بی‌اثر بودن تحریم‌ها ابراز داشت: ملت ما از بدو انقلاب جلوی تحریم‌ها ایستادگی کرده به طوری که جوانان باهوش ما از این فرصت استفاده کردند و خلاقیت خود را نشان دادند.
رجبی گفت: ایرانی که چندین سال است در تحریم به سر می‌برد، در صنعت و تکنولوژی جزء برترین‌های دنیا شده است.
وی ابراز داشت: ملت ایران از امام راحل خود آموختند که چگونه مبارزه کند، همین طور که با سلاح ایمان در برابر 70 کشور در جنگ تحمیلی ایستادگی کرد.
این یادواره با هدف گرامیداشت شهدای فصل بهار به ویژه سردار شهید عباس فرجی از فرماندهان دوران دفاع مقدس و جانشین گردن 154 حضرت علی‌اکبر(ع) بود که فروردین 65 در منطقه پدافندی عملیات والفجر8 و در محل کارخانه نمک (فاو) به شهادت رسید، برگزار شد.

این خبر رو هم ببینید

دلنوشته عبدالسلام كريمي در پي شهادت رئيس‌جمهوري اسلامي ايران و هيأت همراه

سقوط بالگرد حامل آيت‌الله رئيسي؛ خادم محبوب مردم ايران، دكتر امير عبدالهيان؛ ديپلمات نجيب، آیت‌الله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *