خانه / فرهنگی / دشمنان به نام اسلام به جان اسلام افتاده‌اند

دشمنان به نام اسلام به جان اسلام افتاده‌اند

دشمنان اسلام می دانند تا زمانی که بین مسلمانان تفرقه و تنازع باشد هیچ جایگاه و ارزشی ندارند و کاری از دستشان بر نمی آید.

کرمانشاه – امام جمعه موقت اهل سنت کرمانشاه ضمن تاکید بر اهیت و جایگاه وحدت در اسلام گفت: دشمنان اسلام می دانند تا زمانی که بین مسلمانان تفرقه و تنازع باشد هیچ جایگاه و ارزشی ندارند و کاری از دستشان بر نمی آید.
ماموستا اسامه مرادی در حاشیه همایش بزرگ وحدت که در تالار انتظار کرمانشاه برگزار شد، در جمع خبرنگاران  با اشاره به اینکه وحدت در جامعه اسلامی می تواند معجزه بیافریند، گفت: امروز دشمنان اسلام از وحدت مسلمانان هراسانند، چرا که می دانند وحدت بین مسلمانان تهدیدی جدی برای آنهاست و لذا از طرق مختلف می کوشند تا این وحدت را خدشه دارد کنند.
مرادی در ادامه با بیان اینکه اسلام با هرگونه کشت و کشتار مخالف است، گفت: با کمال تاسف باید اذعان کرد که در شرایط کنونی هر روز تعدادی از مسلمانان بدست کسانی که داعیه مسلمانی دارند کشته می شوند و دشمنان اسلام به نام اسلام به جان اسلام افتاده اند.
امام جمعه موقت اهل سنت کرمانشاه ضمن محکوم کردن این گونه اقدامات گفت: آنانی که به نام اسلام به کشتار مسلمانان می پردازند مسلمان نیستند. وی افزود: در دین مبین اسلام این گونه کشتار ها و جنایت ها مقبول نیست و بر اساس آموزه های اسلام کسی که در کشتن یک انسان نقش داشته باشد گویی در کشتن همه مسلمانان نقش داسته است.
منبع: خبرگزاری کردپرس

شناسه خبر : 5167

این خبر رو هم ببینید

سروده‌های شعرای کُرد، مصداق ارادت اهل سنت به امام مهربانی‌ها

 هنر و ادبیات از عرصه‌های عمده ظهور و تجلی اعتقادات و باورهای دینی، مذهبی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 13 =