خانه / ورزشی /   دعوت وزارت امور خارجه آلمان از فوتبالیست مهابادی/ گلایه «سوران امینی اقدم» از مسئولان  

  دعوت وزارت امور خارجه آلمان از فوتبالیست مهابادی/ گلایه «سوران امینی اقدم» از مسئولان  

وزارت امور خارجه آلمان در یک دعوت رسمی «سوران امینی اقدم» را جهت شرکت در دوره ی مربیگری بین المللی فوتبال به این کشور دعوت کرد.
 

 
سوران امینی اقدم که کارشناس ارشد آسیب شناسی ورزشی و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد سقز است گفت: به صورت رسمی از سوی وزارت امور خارجه آلمان برای شرکت در دوره ی مربیگری بین المللی فوتبال به مدت ۵ ماه دعوت شده ام.
امینی اقدم درخصوص این بورسیه می گوید: وزارت امور خارجه آلمان مبتکر این پروژه است و هر ساله این وزارتخانه جهت توسعه ی ورزشی به عنوان پل دوستی و صلح در جهان و به عنوان وسیله ای برای نزدیک تر کردن بیشتر ملت ها به هم با فراخوان این بورس را به متقاضیان واجد شرایط اعطا می کند.
وی ضمن اشاره به اینکه مجری این طرح دانشگاله «لایت زیگ» آلمان است، گفت: بنده تنها نماینده ی ایران در این دوره ی جهانی مربیگری هستم.
این مدرس و مربی فوتبال مهابادی می گوید: برای شرکت در این فراخوان باید حداقل مدرک لیسانس تربیت بدنی داشت و دارای سابقه ی ورزش حرفه ای یا مربیگری حرفه ای بود و ضمن داشتن مدرک تافل زبان در سطح جهانی نیز مقاله های علمی و… ارائه شود.
وی افزود: بنده برای مسابقات بین المللی تیم فوتبال دانشجویان دعوت شدم و موفق به کسب عنوان آقای گُل دانشگاه و مؤسسات آموزش عالی ایران شدم و ضمن داشتن مدرک تافل در ده ها کنگره ملی و بین المللی شرکت کرده و چندین مقاله ی ISI دارم.
امینی اقدم ضمن گلایه از مسئولان گفت: مسئولین هیچ کمکی به بنده نکرده اند و حتی نماینده مهاباد آقای احمدی که خود شخصی ورزشی است و به خاطر فوتبال و مربیگری و سرپرستی تیم فوتبال قبل از نمایندگیش در مهاباد شناخته شده بود سه ماه است که به تلفن بنده جواب نداده اند که درخواست خود را با ایشان مطرح کنم.
وی در پایان افزود: من وظیفه ی خود را تا حدودی به عنوان یک شهروند کُرد ایرانی انجام داده ام و حال نوبت مسئولان است که حداقل تسهیلات را برای بنده و سایر نخبگان در نظر بگیرند.
 
 

شناسه خبر : 11181

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 7 =