خانه / اجتماعی / دفاع از ناموس مسلمان و خاک کشور اسلامی هدف دفاع مقدس بود

دفاع از ناموس مسلمان و خاک کشور اسلامی هدف دفاع مقدس بود

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، حجت‌الاسلام علی جعفرنژاد پیش از ظهر امروز در همایش تجلیل از زنان ایثارگر کردستان اظهار کرد: دشمن چهار راهبرد را علیه نظام اسلامی ما پیشبرد که راهبرد تغییر نظام اولین راهبرد دشمن علیه نظام اسلامی ما بود.

وی با اشاره به اینکه دشمن با حمله به بسیاری از مراکز نظامی در سالهای اول پیروزی انقلاب سعی کردند نظام را به سقوط بکشانند، اعلام کرد: دشمن ما در شهریور ۵۹ رسماً جنگ را شروع کردند.

وی خاطر نشان کرد: مردم ما به انقلابی که به پیروزی رساندند اعتقاد داشتند و خودشان را نباختند و بر ایمان خود افزودند.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان یادآور شد: نظام ما و پیروزی نظام ما اراده خداوند متعال بود پروردگار نیز پشتیبانی کرد و همه مردم با توکل بر خدا بر دشمن ظفر یافتند.

حجت‌الاسلام جعفرنژاد با اشاره به نقش زنان در دوران جنگ اعلام کرد: حمایت زنان از همسر و برادر و فرزندانشان نیز در پیروزی نظام ما در برابر دشمنان اثرگذار بود.

وی افزود: ما انقلاب کردیم و پای قدرت‌های قلدر را از کشورمان کوتاه کردیم در حالیکه کسی تصور نمی‌کرد ما بتوانیم با آمریکا در بیفتیم اما در جنگ مقابل دشمن ما پیروز شدیم.

وی تصریح کرد: ما انرژی را برای کشورهای مسلمان تزریق کردیم که باعث بیداری ملت‌ها می‌شود و دشمن هم نگران بیداری ملت‌ها بود.

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان با بیان اینکه تمامی طرح‌ها و نقشه‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی با شکست مواجه شد، اضافه کرد: ۸۴ کشور بصورت رسمی به صدام کمک کردند و آمریکا هرچه در توان داشت علیه کشور ایران اسلامی بکار برد.

حجت‌الاسلام جعفرنژاد اضافه کرد: دفاع از اسلام، ملت، ناموس مسلمان و خاک کشور اسلامی هدف از دفاع مقدس بود.

شناسه خبر : 23873

این خبر رو هم ببینید

لزوم تبیین اهمیت روز قدس در رسانه‌ها و فضای مجازی

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان گفت: فضای مجازی و رسانه‌های جمعی نقش مهمی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =