خانه / سیاسی / دولت در واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی دنبال کسب سود و درآمد نیست

دولت در واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی دنبال کسب سود و درآمد نیست

سنندج- استاندار کردستان عنوان کرد: دولت در واگذاری پروژه ها به بخش خصوصی دنبال کسب سود و درآمد برای خود نیست بلکه هدف اصلی ارائه خدمت به مردم است.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالمحمد زاهدی امروز دوشنبه در مراسم واگذاری نخستین پروژه دولتی به استان به بخش خصوصی با بیان اینکه یکی از شاخصه های اصلی اقتصاد مقاومتی مردمی بودن آن است، گفت: دولت در امر سرمایه گذاری بدون مشارکت بخش خصوصی نمی تواند موفق عمل کند بنابراین رسالت فراهم کردن زمینه های لازم برای ورود بخش خصوصی به این مسئله مهم را برعهده دارد.
وی اظهارداشت: بی شک اگر دولت متصدی امور اجرایی کشور هم باشد از سیاست گذاری و برنامه ریزی که رسالت اصلی اش است، غافل خواهد ماند.
وی با  اشاره به اینکه دولت خزانه دار مردم است، بیان کرد: اگر پروژه ای در موعد مقرر آن به بهره برداری نرسد سرمایه مردم هدر می رود لذا دولتمردان تدبیر و امید تمام تلاش خود را به کار بسته اند که نهایت استفاده را از بیت المال کنند و پروژه هایی را که به دلیل نبود اعتبار هنوز تکمیل نشدند به بخش خصوصی واگذار کنند.
استاندار کردستان با بیان اینکه مردم، دولت و سرمایه گذاران بخش خصوصی برنده های واگذاری پروژه های نیمه تمام دولتی هستند، ادامه داد: با بهره برداری از این پروژه ها هم دولت توانسته به مردم ارائه خدمت کند وهم سرمایه گذاران به سود و درآمدی می رسند و  مردم نیز از وجود آنها بهره مند می شوند.
زاهدی عنوان کرد: دولت در واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی دنبال سود و درآمد نیست و تنها هدف و رسالت دولت تدبیرو امید ارائه خدمت به مردم است.

شناسهٔ خبر: ۳۷۶۱۸۹۶ – دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۶:۵۷

شناسه خبر : 12825

این خبر رو هم ببینید

علمای اهل سنت کردستان: انقلاب اسلامی احیاگر ارزش‌های دین و نویدبخش تحقق تمدن اسلامی است

علمای اهل سنت کردستان معتقدند؛ انقلاب اسلامی احیاگر ارزش‌های اسلام و نویدبخش تحقق تمدن بزرگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =