خانه / ورزشی / دو آزادکار کردستانی برای حضور در اردوی تیم ملی انتخاب شدند  

دو آزادکار کردستانی برای حضور در اردوی تیم ملی انتخاب شدند  

تیم کشتی آزاد استان کردستان در مسابقات قهرمانی کشور جوانان به دو عنوان پنجمی بسنده کرد و دو ورزشکار این تیم با این نتایج برای حضور در اردوی تیم ملی انتخاب شدند.
 

 
 در آخرین کشتی‌های این مسابقات کردستانی‌ها که پیش از این تنها یک عنوان پنجمی مشترک داشتند به یک عنوان مشابه دیگر دست یافتند.
شاهین حاج‌میرزایی آزادکار با آتیه کردستانی در وزن ۹۶ کیلوگرم رقابت‌ها نتوانست به توفیق خاصی دست یابد و به همراه ورزشکار مازندرانی در جایگاه پنجم مشترک این وزن قرار گرفت.
در این وزن آزادکاران تهرانی قهرمان و نائب قهرمان شدند و کشتی‌گیر دیگری از تهران به همراه ورزشکاری از خراسان رضوی بر سکوی سوم مشترک ایستادند.
پیش از این رضا خسروی در وزن ۵۰ کیلوگرم نیز همین عنوان را به دست آورده بود و به این ترتیب حاج‌میرزایی و خسروی برای حضور در اردوی تیم ملی انتخاب شدند.
در این مسابقات در هر وزن نفرات اول تا هشتم بنا به نظر کادر فنی تیم ملی برای حضور در اردوی تیم ملی جوانان ایران انتخاب شدند.
رقابت‌های قهرمانی کشتی آزاد جوانان ایران از صبح دیروز و به مدت ۲ روز به میزبانی کرمانشاه با حضور ۲۵۰ کشتی‌گیر و در اوزان ۵۰ تا ۱۲۰ کیلوگرم برگزار شد.
این مسابقات با نام یادواره فرماندهان و ۹ هزار و ۸۰۰ شهید استان کرمانشاه در سالن کشتی امام خمینی این استان برگزار شد و کردستان در بخش تیمی موفقیت خاصی به دست نیاورد.
 

شناسه خبر : 11217

این خبر رو هم ببینید

مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیئت تکواندوی کردستان همچنان بر روی شیاپ چانگ؛ انتخابات هیئت تکواندوی استان کردستان به راند سوم کشید

سنندج–علیرغم اینکه دوره ریاست فرزین لطف پوری درهیئت تکواندوی کردستان از۱۸ اسفند سال۹۶ به اتمام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 1 =