خانه / ورزشی / دو ورزشکار کردستانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

دو ورزشکار کردستانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

سنندج – دو ورزشکار کردستانی به اردوی تیم های ملی کشتی و بوکس کشورمان دعوت شدند.

سرمربی تیم ملی بزرگسالان کشتی فرنگی کشور ۲۴ ورزشکار را در اوزان مختلف به این مرحله از اردو فراخواند.
بر اساس این گزارش، از سوی کادر فنی فدراسیون سامان عزیزی کشتی گیر فرنگی کار کردستانی وزن ۸۵ کیلوگرم به این مرحله از اردوی تیم ملی بزرگسالان دعوت شد.
سامان عزیزی کشتی گیر سنندجی در رقابت های کشوری که طی روزهای دوم و سوم دی ماه در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد با اقتدار توانست در وزن ۸۵ کیلوگرم نشان طلا این مسابقات را از آن خود کند و بر سکوی نخست قرار گیرد. 
ملی پوشان دعوت شده به مدت ۱۰ روز زیر نظر علی اشکانی سرمربی تیم ملی بزرگسالان کشتی فرنگی کشور به تمرینات آماده سازی می پردازند.
از سوی دیگر دانا اسماعیل زاده بوکسور کردستانی با دعوت کادر فنی فدراسیون در این مرحله از اردو حضور دارد و زیر نظر مربیان تیم ملی به تمرینات فنی می پردازد.
اسماعیل زاده بوکسور با تجربه و عنوان دار کردستانی وزن ۶۴ کیلوگرم در اواخر آذر ماه امسال در رقابت های کشوری که به میزبانی زاهدان برگزار شد با شکست تمامی حریفان خود نشان طلا را برگردن آویخت و با اقتدار بر سکوی نخست ایستاد.
بوکسور های دعوت شده از استان های تهران، سیتان و بلوچستان، مرکزی، کردستان، اصفهان، البرز، مازندران، کرمان، همدان، آذربایجان غربی، کرمانشاه، بوشهر و قم هستند که از سوی کادر فنی فدراسیون به این مرحله از اردو فراخوانده شده اند.
گفتنی است، علیرضا استکی، اصغر اشرفی، همایون امیری و علی مظاهری به عنوان کادر فنی در اردوی تیم ملی بزرگسالان کشور حضور دارند.

شناسهٔ خبر: ۳۸۵۹۹۶۲ – دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ – ۰۸:۱۸

شناسه خبر : 10597

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 3 =